Сьогодні в кіно

бойовик, комікс, пригоди, фантастика, США, 2017
кримінальний, трилер, Україна, Чехія, Словаччина, 2017
детектив, драма, кримінальний, США, Мальта, 2017
фантастика, бойовик, пригоди, США, 2017
трилер, драма, мелодрама, Франція, Бельгія, 2017
детектив, комедія, кримінальний, США, Великобританія, 2017
драма, трилер, жахи, Іспанія, 2017
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний, Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Данія, 2017
драма, Україна, 2017
пригоди, фентезі, Украиїна, 2017
комедія, Франція, 2017
комедія, Франція, 2017
мультфільм, жахи, комедія, сімейний, Великобританія, Німеччина, 2017
мультфільм, сімейний, Мексика, 2015
документальний, Україна, 2017
комедія, Україна, 2017
фантастика, бойовик, трилер, США, 2017
Короткометражні.
Мультфільм, пригоди, комедія.
Драма, кримінал, детектив.
Мелодрама, комедія.

Нічне життя

Вечірка.
21 листопада, 22:00

Виставки

Виставка ретро-листівок.
29 вересня - 29 листопада
Виставка Василя Придатка-Доліна.
Виставка живопису Ксенії Дацюк.
1 - 30 листопада
Виставка.
2 - 26 листопада
Українське мистецтво ХХ ст. Відділ НМЛ ім. Андрея Шептицького (вул. Драгоманова, 42)
Виставки живопису Юрія Коваля.
17 листопада - 10 грудня

Найочікуваніші події

Відео

бойовик, комікс, пригоди, фантастика, США, 2017
16 - 22 листопада, 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Афіша
Показати
Заклади
Показати
Заклади
Показати

Афіша Львова

Кожен з нас часто замислюються над тим, як провести свій вечір, адже дуже часто у вечірній час просто нічим зайнятися, а вдома так не хочеться сидіти. Що ж робити? Відповідь досить проста: ви можете зберегти час, відкривши сайт Львова 032.ua в інтернеті - Афіша у Львові. Співробітники даного порталу намагаються постійно оновлювати інформацію для того, щоб ви змогли отримати точні дані про всі заходи, завдяки яким ви маєте можливість цікаво спланувати та провести своє дозвілля. Наш сайт - це кращий інформаційний інтернет ресурс, який володіє найповнішими і точними даними про всі заходи у Львові. Важливим є те, що саме тут ви зможете дізнатися про майбутні концерти, а також переглянути репертуар театрів. Не сумуйте вечорами, заходите на наш сайт і ви знайдете де приємно провести час, гарно відпочити та відволіктися від проблем.
Львів є настільки різнобарвне місто, що намилуватися ним неможливо з першого разу. “Афіша Львова”, у якій подається інформація про різні події, кіно, виставки тощо. Кожен львів'янин хоча б раз ходив на спектакль у відомі театри міста. Львівський оперний театр займає вагоме місце у культурному житті міста. Цікаві і молоді сучасні колективи. До кожного театру ми пропонуємо вам афішу вистав, у якій подається розклад спектаклів.
Місто Лева відоме на весь світ своєю кавою та шоколадом. Саме тому воно так багате на кав'ярні. Ресторан та кафе є одним із найпопулярніших закладів у місті.
Сьогодні Львів настільки сповнений різними заходами, що інколи губишся від цього різноманіття. Якщо вам треба знайти клуб, то можете скористатись ще однією рубрикою “Місця”. Вона вміщує в собі заклади різного типу, які зібрані за спрямуванням. Нижче розташований розділ “Очікувана подія”, яких допоможе планувати дозвілля.
Ще одним яскравим заходом у місті Лева є виставка. Сюди з'їжджаються найкращі художники та найцікавіші люди, презентуючи свої картини, вироби тощо. Справжнім задоволенням може стати придбання художніх витворів.
Наша афіша буде неймовірно корисна не тільки місцевим, але і туристам, які бажають подивитися якомога більше та не знають з чого почати. До Львова приїздить багато людей в надії потрапити на концерт улюбленої групи. Адже у цьому місті відбувається багато ярмарок, фестивалів на які запрошують відомих артистів, як українських, так і закордонних.
Відвідати розважальний захід у Львові - бажання багатьох людей. Вечірка є одним із таких способів проведення дозвілля молоді. На нашому сайті представлені усі клуби міста з детальною інформацією. Також додається фотографії та телефоні, за якими можна придбати квиток.

Показати