У кіно

пригоди, фантастика, екшн, США, 2024
жахи, США, 2024
анімація, комедія, пригоди, сімейний, США, Великобританія, Гонконг, 2024
пригоди, фантастика, екшн, США, Австралія, 2024
анімація, комедія, сімейний, Великобританія, Канада, 2024
драма, комедія, екшн, США, 2024
комедія, пригоди, роуд-муві, Україна, 2024
драма, історичний, Україна, 2024
мелодрама, драма, спорт, США, 2024
драма, комедія, сімейний, США, 2024
документальний, Україна, 2024
комедія, Франція, 2024

Нічне життя

Концерты, Клубы
Концерты, Клубы
3 червня, 19:00, 20:00
Концерты, Клубы

Концерти

Концерты
Концерты
24 червня, 19:00, 20:00
Концерты
10 листопада, 19:00

Театри

Вистава за однойменною книгою Марічки Крижанівської
Вистава для дітей дошкільного та шкільного віку за творами Івана Франка.
Магічна казка для дітей та дорослих на 2 дії
Ігровий майстер-клас із ляльковедення
Драма за п’єсою Керил Черчилл
Чудний глум за філософським діалогом Григорія Сковороди
Комедія. Українська народна казка
Музична вистава. За оповіданням «Кентервільський привид» Оскара Вайлда
Імерсивна вистава-гра для десяти глядачів та глядачок
Весілля. Похорон. Оргія
Апокаліптична мольфа за п’єсою Ольги Мацюпи
Вистава за українською народною казкою для дітей віком від 2-х років
Рікою спогадів за твором Олександа Довженко

Найочікуваніші події

Відео

пригоди, фантастика, екшн, США, 2024
Режисер Вес Болл вдихає нове життя в епічну франшизу, події якої розгортаються через кілька поколінь після правління Цезаря.
23 - 29 травня, 10:20, 15:20, 20:10
Афіша
Показати
Теги
Показати
Заклади
Показати
Заклади
Показати

Афіша Львова

Кожен з нас часто замислюються над тим, як провести свій вечір, адже дуже часто у вечірній час просто нічим зайнятися, а вдома так не хочеться сидіти. Що ж робити? Відповідь досить проста: ви можете зберегти час, відкривши сайт Львова 032.ua в інтернеті - Афіша у Львові. Співробітники даного порталу намагаються постійно оновлювати інформацію для того, щоб ви змогли отримати точні дані про всі заходи, завдяки яким ви маєте можливість цікаво спланувати та провести своє дозвілля. Наш сайт - це кращий інформаційний інтернет ресурс, який володіє найповнішими і точними даними про всі заходи у Львові. Важливим є те, що саме тут ви зможете дізнатися про майбутні концерти, а також переглянути репертуар театрів. Не сумуйте вечорами, заходите на наш сайт і ви знайдете де приємно провести час, гарно відпочити та відволіктися від проблем.
Львів є настільки різнобарвне місто, що намилуватися ним неможливо з першого разу. “Афіша Львова”, у якій подається інформація про різні події, кіно, виставки тощо. Кожен львів'янин хоча б раз ходив на спектакль у відомі театри міста. Львівський оперний театр займає вагоме місце у культурному житті міста. Цікаві і молоді сучасні колективи. До кожного театру ми пропонуємо вам афішу вистав, у якій подається розклад спектаклів.
Місто Лева відоме на весь світ своєю кавою та шоколадом. Саме тому воно так багате на кав'ярні. Ресторан та кафе є одним із найпопулярніших закладів у місті.
Сьогодні Львів настільки сповнений різними заходами, що інколи губишся від цього різноманіття. Якщо вам треба знайти клуб, то можете скористатись ще однією рубрикою “Місця”. Вона вміщує в собі заклади різного типу, які зібрані за спрямуванням. Нижче розташований розділ “Очікувана подія”, яких допоможе планувати дозвілля.
Ще одним яскравим заходом у місті Лева є виставка. Сюди з'їжджаються найкращі художники та найцікавіші люди, презентуючи свої картини, вироби тощо. Справжнім задоволенням може стати придбання художніх витворів.
Наша афіша буде неймовірно корисна не тільки місцевим, але і туристам, які бажають подивитися якомога більше та не знають з чого почати. До Львова приїздить багато людей в надії потрапити на концерт улюбленої групи. Адже у цьому місті відбувається багато ярмарок, фестивалів на які запрошують відомих артистів, як українських, так і закордонних.
Відвідати розважальний захід у Львові - бажання багатьох людей. Вечірка є одним із таких способів проведення дозвілля молоді. На нашому сайті представлені усі клуби міста з детальною інформацією. Також додається фотографії та телефоні, за якими можна придбати квиток.

Показати
Фільтри