Вакансії сайту

032.ua
Робота на сайті міста Львова

Вам сподобається у нас

Працювати
032.ua - найпопулярніший інформаційний сайт Львова. Ми робимо місцеву інформацію доступною та зручною для використання. Наш сайт завжди виступає партнером наймасштабніших заходів міста, а наша команда завжди дізнається першою про всі важливі події. Ми співпрацюємо протягом багатьох років з великою кількістю компаній не лише Львова, але й усієї України та декількох інших країн світу, бо наш сайт належить до найбільшої мережі міських сайтів - CitySites. Щодня ми обмінюємося досвідом з нашими коллегами з Києва, Харкова, Одеси чи іншого міста. У нас працюють ті, кому важливий не лише свій власний результат, але і результат усієї команди, тому, якщо серед нас хтось потребує допомоги чи підтримки, він завжди її отримає.
Навчатись
Ми обожнюємо навчатись, тому робимо це постійно. Компанія регулярно влаштовує вебінари та тренінги для наших співробітників. Якщо хтось із нас досяг значних успіхів у роботі, ми обов'язково поділимося секретом цього успіху з усіма нашими колегами. Ми часто запрошуємо на роботу молодих хлопців та дівчат, але тільки тих, хто прагне швидко та якісно навчатись та переймати досвід наших провідних спеціалистів. Новачки у нас ніколи не залишаються без уваги і підтримки, бо у кожного із них з першого дня роботи є досвідчений наставник, який допоможе не тільки порадою чи відповіддю на складне питання, але і добрим словом. А також за багато років нашого існування ми зібрали таку величезну кількість цікавих и важливих навчальних матеріалів, що навіть створили власний онлайн університет.
Відпочивати та спілкуватись
Ми вміємо гарно попрацювати, а після цього гарно відпочити всі разом. Ми активні відвідувачі складних квестів та розважальних фестивалів, із задоволенням подорожуємо всім колективом чи вибираємося на природу. Кожного жовтня ми всі разом готуємося до найважливішого свята року - дня народження сайту 032.ua. Ми ніколи не забуваємо про новорічні свята, хеловін чи день вишиванки. А дні народження наших колег, то окрема тема, бо це завжди веселощі, сміх, гарні подарунки і колективні фото, а іноді і відео. А якщо просто хочеться зібратися разом і відпочити, то приводу для цього не потрібно, бо ми давно не просто коллеги, ми справжні друзі!

Актуальні вакансії

На жаль, зараз у нас немає відкритих вакансій. Але якщо Ви заповните цю форму, ми обов'язково зв'яжемося з Вами, коли нові вакансії з'являться.

Чому у нас хочуть працювати?
Стабільна компанія
Більше 100 сайтів у світі
Більше 1000 співробітників
Зручне розташування офісу
Класний колектив
Адекватний керівник
Кар'єрний та професійний ріст
Чудова система мотивації
Відгуки про роботу на сайті 032.ua
Ліля
Я вже багато років працюю на сайті Львова 032.ua. Що мені подобається в першу чергу, так це мій кол...
Читати повністю
Діма
На сайті Львова працюю не так довго, але вже встиг відзначити основні складності та виділити ті пози...
Читати повністю
Олеся
У компанії працюю недавно. Одразу зрозуміла, що команда творча і весела. Робота на сайті 032.ua с...
Читати повністю
Маша
Чим мене покорив CitySites? Однозначно, атмосферою. Тут зібрані професіонали своєї справи, які знаю...
Читати повністю
Світлана
Працювати на сайті цікаво, але робота є своєрідною та специфічною. Спочатку важко було повірити в на...
Читати повністю
Оксана
Що ж можна сказати про нашу роботу... Говорити можна довго і багато, але ближче до суті :) Якщо хто...
Читати повністю
Світлана
Робота на сайті дуже специфічна. Вона постійно тримає тебе в тонусі, і можна просто швидко перегоріт...
Читати повністю
Юля
Сайт м. Львова 032.ua - вже 2 роки як мій другий дім. Колеги, що стали друзями, завжди поруч, завжди...
Читати повністю