• Головна
 • Приватні клініки та медичні центри Львова
Партнерський спецпроект
13:01, 23 листопада 2020 р.

Приватні клініки та медичні центри Львова

Партнерський спецпроект
Приватні клініки та медичні центри Львова

На превеликий жаль, чомусь в наш час у багатьох людей сформувалася думка про те, що рівень медицини в Україні залишає бажати кращого. Правда такого роду висновок аж ніяк не відповідає дійсному стану речей, оскільки з кожним роком рівень медицини зростає та вдосконалюється: медики успішно застосовують інноваційні методики й новітні світові технології в лікуванні різних захворювань.

Крім того, у нас досить давно проводять багато найскладніших операцій. Словом, країна може пишатися своїми висококваліфікованими хірургами, стоматологами та іншими спеціалістами, які не покладаючи рук щоденно працюють та вдосконалюють свої навички на благо кожного з пацієнтів.

Тому якщо ви хочете отримати консультацію компетентного лікаря, пройти сучасну діагностику щоби потім здійснити ефективне лікування, пропонуємо вам ознайомитися з підготовленим нами спецпроектом. Ми впевнені, що серед списку кращих львівських приватних клінік й медичних центрів різної спеціалізації, ви гарантовано знайдете оптимальний для себе медичний заклад. Тому запрошуємо до знайомства.

Стоматологічна клініка Терадент

Сучасна стоматологічна клініка «Терадент» у місті Львові побудована на багаторічному досвіді лікарів та турботливому ставленні до пацієнтів. Комплексна діагностика, аналіз потреб та вміння вислухати пацієнта створюють можливість ефективного, індивідуального та доступного лікування.

Послуги клініки

У «Терадент» представлений весь комплекс послуг: починаючи від реконструкції та відновлення зубів, встановленням імплантатів, вінірів, коронок та закінчуючи профілактичним оглядом і професійною чисткою ротової порожнини.

Також стоматологічна клініка надає повний комплекс допомоги особам, які застраховані за програмою Добровільного Медичного страхування.

Технології та матеріали

Клініка обладнана матеріалами й технологіями, які розроблені за найновішими дослідженнями в сучасній стоматології. Серед медичних обладнань представлені інструменти японських, італійських, данських компаній, що зарекомендували себе лідерством у виробництві та заслужили довіру стоматологів у всьому світі.

Серед медичних обладнань у «Терадент» представлені: мікромотор Surgic Pro OPT (використовують для хірургічної стоматології та імплантології), рентгенівський апарат My Ray Extend, ультразвуковий сканер Varios 170 Lux та портативний кольоровий інтраоральний сканер 3Shape Trios Pod.

Окремої уваги вартий портативний данський сканер 3Shape Trios Pod. Завдяки швидкому скануванню, стоматологам клініки вдається зробити максимально комфортний огляд ротової порожнини в природних кольорах, що дає можливість ефективно оцінити методи лікування пацієнта.

Контактні дані:

Національна мережа центрів фізичної терапії та масажу "Амбулаторія спини"

"Амбулаторія спини" у Львові — заклад національної мережі Центрів фізичної терапії та масажу.

Лікувальний комплекс складається з 3 базових методик:

 • МП Кипарис
 • ВКТ (кінезіотерапія)
 • Мануальна корекція / Масаж

Тут відновлять функції спини та суглобів швидко та безпечно.

Для ефективного результату перед курсом пацієнти проходять первинні та поточні консультації, тестування.

Позбавлення хронічного та гострого болю в спині та суглобах, відновлення функцій опорно-рухового апарату забезпечується безмедикаментозно - за допомогою реабілітаційних програм та масажу.

"Амбулаторія спини" у Львові окрім комплексів пропонує послуги загального масажу, мануальної корекції, кінезіотейпування (без консультації).

Діють ІНТЕНСИВ-курси (10‐15 днів) для відновлення здоров'я спини та суглобів.

Для дітей та дорослих Центр у Львові пропонує найкращі умови:

 • Індивідуальний курс та розклад
 • Сучасні безпечні методи
 • Довготривалий ефект
 • Професійний нагляд фахівців

"Амбулаторія спини" працює з гострими станами, порушеннями постави та значно покращує якість життя!


Лікар-психолог Косяк Ольга

Ольга Косяк - клінічний психолог. Це не просто лікар, а друг, який допомагає побороти психологічні травми та неврози.

Ольга Косяк - це психотерапевт, яка не перестає навчатись та уже більше 7 років працює у сфері медицини й психології, допомігши більш, ніж 200 клієнтам.

Практично в житті кожної людини виникають моменти, пережити які без допомоги спеціаліста дуже важко. Не варто зволікати та замовчувати проблеми, над ними потрібно працювати. Навіть якщо у вас маленька дитина це не привід відтягувати похід до психолога. В кабінеті психотерапевта є ігровий куточок для дитини, тому мама зможе повністю зосередитися на консультації.

Ольга Косяк пропонує компетентну допомогу:

 • Клієнтам із посттравматичним стресовим розладом;
 • Клієнтам із панічними атаками та підвищеним почуттям тривожності;
 • Надає підтримку вагітним жінкам та молодим мамам;
 • Жінкам із післяпологовою депресією;
 • Допомагає з емоційним переїданням.

Психологічна допомога лікаря-психолога Ольги Косяк проходить у вигляді консультацій, які можливі як в online форматі, так і вживу.

Перший сеанс є ознайомчим: Ви зрозумієте чи комфортно Вам у лікаря, а психолог, в свою чергу дасть знати чи входить Ваш випадок у її компетенцію.

Працюйте над своїми проблемами та будуйте щасливе життя разом із психологом Львова Ольгою Косяк.

«УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР СЕРЦЯ «ЛЬВІВ»

«УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР СЕРЦЯ «ЛЬВІВ» - медичний центр, заснований на принципах державно-приватного партнерства: ініціатива українських лікарів та інвестиції польсько-італійського медичного концерну.

Відділення Комп'ютерної томографії та Ангіографії працюють ЦІЛОДОБОВО.

Пацієнти 24/7 отримують:

 • Цілодобово коронарографію та лікування гострого інфаркту міокарда, згідно з найсучасніших стандартів.
 • Цілодобово комп’ютерну томографію усіх ділянок тіла.
 • Завдяки державно-приватному партнерству ендоваскулярна процедура при гострому інфаркті міокарда та КТ головного мозку при інсульті виконується БЕЗКОШТОВНО для пацієнта.
 • Проводиться коронарографія (обстеження судин серця), балонна ангіопластика ("роздування" звуженого просвіту судини) та стентування (встановлення каркасу).
 • Ці процедури у багатьох випадках рятують життя.
 • Доступ до найновіших методів діагностики та лікування: внутрішньо-судинне УЗД судин серця (IVUS) та визначення фракційного кровотоку (FFR). Єдині в західній Україні!
 • Стандартизоване надання послуг, згідно європейських рекомендацій (персонал проходить стажування у клініках Польщі та Італії).
 • Консультації складних випадків з іноземними колегами (під егідою президента Європейської асоціації перкутантних серцево-судинних інтервенціоністів (EAPCI)).

Працюємо задля розширення горизонтів діагностичних та лікувальних можливостей. Своїми знаннями, вміннями та милосердям є поруч з Вами, щоб допомогти у ситуаціях, які цього вимагають.

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-36

American Medical Centers Lviv

Американський медичний центр у Львові – це міжнародна клініка сімейної медицини, що уже понад 20 років надає якісні медичні послуги згідно з західними стандартами діагностики та лікування. Клініка АМЦ Львів забезпечує невідкладну та амбулаторну допомогу, проводить діагностичні обстеження та надає консультативні послуги у більш ніж десяти лікувальних напрямках. 

Наша мета – забезпечити індивідуальний підхід до кожного пацієнта, зробити візит до лікаря максимально комфортним та ефективним.

Переваги АМЦ:

 • Невідкладна медична допомога 24/7;
 • Сучасне медичне устаткування;
 • Професійне та чуйне медичне обслуговування;
 • Комплексні програми для всіх вікових груп;
 • Прямий взаєморозрахунок з понад 50 міжнародними страховими компаніями;
 • Команда світового класу місцевих та міжнародних спеціалістів.

Напрямки роботи:

 • сімейна медицина;
 • жіноче здоров'я;
 • здоров’я дитини;
 • швидка допомога;
 • діагностика та лабораторні дослідження;
 • психологічне здоров'я.

Контакти:

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-40

Медичний центр "ДВ"

Медичний центр "ДВ" — приватна багатопрофільна клініка із надання комплексної медичної допомоги, розташована у центральній частині міста Львів.

Клініка "ДВ" обладнана найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє проводити професіональну діагностику і ефективне лікування за міжнародними стандартами. Високоточне 3D та 4D УЗД обладнання допомагає підтримувати здоров'я матері та малюка ще з першої зустрічі.

В центрі "ДВ" знають, що головне в хорошій клініці — це кваліфікація і професіоналізм лікарів. Спеціалісти "ДВ" є відомими в Україні та за її межами лікарі науковці та практики . В медичному центрі "ДВ" працюють лікарі вищої категорії, доктори та кандидати медичних наук, які постійно розвивають свій професійний рівень.

Медичний заклад «ДВ» є базою кафедри Національного медичного університету, де проводять зняття з акушерства і гінекології для студентів 4-5 курсів.

Перевагами клініки "ДВ" є високий рівень обслуговування, зручний графік роботи, відсутність черг, індивідуальний підхід до кожного пацієнта та уважний персонал.

Медичний центр "ДВ" гордий тим, що сотні вдячних пацієнтів довіряють найцінніше, що є у людини — своє здоров'я. Бережіть себе і будьте здорові разом з "ДВ".

Стоматологічна клініка VAV Dental

"VAV Dental" - стоматологічна клініка у місті Львові, з якою Ваша усмішка сяятиме красою та здоров'ям.

Назва клініки відображає зашифровані ініціали її засновника - Векляка Анатолія Володимировича, лікаря з багаторічним досвідом праці у ділянках хірургії та ортопедії.

У клініці VAV Dental пропонують всі можливі види стоматологічних послуг: від індивідуальних консультацій та профілактики до більш складних процедур як ендодонтія, хірургія, імплантація,  ортопедія та ортодонтія.

Переваги клініки стоматології VAV Dental:

Досвід. У клініці приймають кваліфіковані лікарі різних напрямків стоматології, із значним стажем роботи, які володіють унікальними стоматологічними знаннями та клінічними навиками.

Високо-технологічне оснащення дає можливість лікарям вирішувати завдання будь-якої складності.

Зразкова якість. В клініці VAV Dental пацієнтам надаються стоматологічні послуги, які відповідають найвищим міжнародним стандартам якості.

Комфорт. Створюючи дружню атмосферу, команда VAV Dental дбає не лише про здоров'я Ваших зубів та ротової порожнини, а й про Вашу зручність.

Всі види стоматологічних робіт у VAV Dental виконуються з використанням інноваційних матеріалів та сучасного обладнання, що забезпечує високий рівень якості лікування та дозволяє досягати максимально точних й ефективних результатів.

З VAV Dental якісна стоматологія доступна кожному, без жодних обмежень.

Контакти:

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-76

Стоматолог Володимир Грудзінський

Зробити Вашу посмішку красивою та білосніжною допоможе Грудзінський Володимир - приватний стоматолог.

Грудзінський Володимир працює в напрямку естетичної стоматології - відновлення усмішки художніми реставраціями та керамічними вінірами.

Це метод лікування, який дозволяє пацієнтам у будь-якому віці мати здорові та красиві зуби. З її допомогою можна відновити відсутні або пошкоджені зуби, усунути міжзубні щілини та зробити посмішку білосніжною.

У роботі над кожною усмішкою лікар робить акцент на досягненні максимально природного результату та естетики. Така усмішка відрізняється від голівудської з її білими, неприродніми, великими зубами. Вона стримана і не впадає в око, але й не залишається поза увагою.

Естетична реставрація зубів в стоматології Грудзінського Володимира дозволяє позбутися каріозних дефектів, тріщин та відколів на зубах.

У своїй роботі Володимир орієнтується на строгі стандарти якості та індивідуальні особливості пацієнтів, дотримуючись прозорої системи ціноутворення. Результатом такого підходу є довіра львів'ян та їх красиві усмішки. Завдяки грамотності проведення процедур та застосуванні якісних матеріалів Ви отримуєте не лише естетичну посмішку, а й здоров'я усієї порожнини рота.

Будьте впевненими в собі завдяки бездоганній та чарівній посмішці!

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-85

Стоматолог-Косметолог Панченко Роксолана

Роксолана Панченко — лікар-стоматолог та спеціаліст в естетичній медицині!

Лікар використовує власні перевірені технології та новітні світові розробки в галузі збереження Вашого здоров'я. Тут не економлять на обладнанні клініки, інструментах та матеріалах, саме тому пацієнти Роксолани отримують високоякісні послуги. Маючи 16 років досвіду у медичній практиці, лікар знає усі важливі аспекти лікування.

Для роботи над Вашою ідеальною посмішкою використовуються матеріали преміум якості:

 • Estelite Asteria (Естелайт Астерія), фотополімерний матеріал, Tokuyama Dental;
 • Продукція компанії Kerr, GC, 3M, Dentsply.

Роксолана Панченко надає повний комплекс послуг по всіх напрямках стоматології. І при відсутності зубів, і при порушеннях прикусу, і при захворюванні порожнини рота лікар завжди запропонує оптимальні та індивідуальні варіанти вирішення проблеми.

Акцентуючи увагу на природність та індивідуальність клієнта в контурній пластиці Роксолана Панченко використовує оригінальний BOTOX компанії ALLERGAN та філери JUVEDERM, DERMAHEAL, ABG Lab, Neuramis. При корекції овалу обличчя, чітких контурів чи просто збільшення об'єму губ, ставиться завдання максимально зберегти та підкреслити особливості першочергової природної краси пацієнта!

Звернувшись до доктора Роксолани, турбота про Ваше здоров'я та зовнішній вигляд стане для Вас задоволенням, а посмішка підкреслить Ваш власний стиль та додасть впевненості у собі!

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-95

Стоматологічна клініка Коцовських

Стоматологічна клініка Коцовських — сімейна стоматологічна клініка, яка надає усі види стоматологічних послуг, включаючи дитячу стоматологію.

У клініці Коцовських переконані, що сімейна стоматологія — це затишна атмосфера та уважний персонал, дипломовані спеціалісти, персональний підхід до кожного пацієнта, та найголовніше — можливість отримати консультацію та якісну допомогу практично при будь-якій стоматологічній проблемі.

Клініка Коцовських гарантує повну відповідність усім стандартам в порядку надання стоматологічної допомоги. Завдяки ефективній організаційній структурі клініка відповідає міжнародним медичним стандартам.

Використання сучасного обладнання та робота у "чотири руки" лікаря та асистента забезпечують безболісне та ефективне лікування захворювань зубів чи ротової порожнини. Щоденно лікарі клініки удосконалюються та навчаються, щоб впроваджувати нові технології для комфортного лікування кожного пацієнта.

Переваги клініки Коцовських:

 • Досвід і професіоналізм лікарів, підтверджені визнанням пацієнтів;
 • Провідні світові технології та методики;
 • Гнучка цінова політика;
 • Бездоганний сервіс.

Стоматологічна клініка Коцовських — це послуги якісної стоматології, завдяки яким Ви отримаєте бездоганну, здорову посмішку на довгі роки!

Контакти:

 • Львів, вулиця Панча, 5
 • +380(32)245-50-73
 • +380(93)763-89-60
 • +380(67)580-05-60
 • +380(50)581-88-34
 • https://kotsovskiy.032.ua/

Lutsyk Studio - це косметологічна студія Тетяни Луцик

Ми є “місцем сили” для наших відвідувачів, бо допомагаємо фахово вирішити проблеми шкіри та зарядитися енергією у нашій студії.

Lutsyk Studio “за” філософію любові до себе. Наші відвідувачки та відвідувачі приходять до нас подбати про своє здоров’я та зробити “кайфові” процедури, щоб почуватися краще.

Ми свідомо відходимо від позиціонування себе як лікарняного закладу, щоб наші відвідувачі не відчували дискомфорт від довгих черг, характерного запаху та холодних відтінків. Попри те наші працівники - це дипломовані лікарі, які чують вашу потребу та пропонують унікальне рішення на базі медичних знань та досвіду, а не шаблонне “сказано - зроблено”.

Lutsyk Studio пропонує послуги лікаря-дерматовенеролога, лікаря-трихолога, подолога та психолога.

Крім цих послуг, ми пропонуємо

 • лікування акне та інших шкірних захворювань,
 • лазерне видалення судин,
 • видалення волосся - лазерна епіляція і шугаринг,
 • SMAS-ліфтинг (Ulthera)
 • ін’єкції краси
 • дерматологію обличчя
 • апаратну корекцію фігури ICOONE.

Більш детально про кожну послугу читайте на нашому сайті - https://tetyanalutsyk.com.ua/.

Запрошуємо усіх, хто хоче подбати про здоров’я своєї шкіри та самопочуття, у Lutsyk Studio - вул. Хімічна, 20.

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-113

Косметолог Світлана Дреботій

Світлана Дреботій — кваліфікований лікар естетичної медицини та косметології у місті Львові, яка спеціалізується на ін'єкційних методиках.

Лікар-Косметолог,  Світлана Дреботій — лікар з десятирічним досвідом роботи в медичній та косметологічній практиці, яка надає наступні послуги у сфері краси:

 • Контурна пластика. 
  Це корекція овалу обличчя, для попередження та усунення вікових ознак старіння. За допомогою філерів гіалуронової кислоти, гідроксиапатиту кальцію (Radiesse) та ниток.
 • Тонка та ніжна корекція губ, підборіддя, вилиць, носа.
 • Мезотерапія (процедура, спрямована на поліпшення стану шкіри обличчя та тіла);
 • Карбокситерапія (косметологічна процедура омолодження без уколів за допомогою спеціального засобу із вуглекислим газом);
 • Ботулінотерапія (метод корекції та розгладження мімічних зморшок);
 • Біоревіталізація (процедура покращення якості шкіри, попереджаючи її передчасне старіння);
 • Плазмоліфтинг (лікування акне, трихології, рубців та шрамів).

Завдяки професійним навичкам та індивідуальному підходу до клієнта, лікар завжди вправно підбирає найкращі препарати та техніки виконання процедур.

У Світлани, дуже «легка рука», тому про БІЛЬ можете не турбуватись. Сотні пацієнтів після процедури кажуть фразу: «Ого, та це зовсім не боляче!!!»

Лікар володіє найсучаснішими техніками корекції та навичками роботи всіма видами ботулоксинів, які є сертифікованими в Україні.

Світлана Дреботій працює з якісними препаратами,сертифікованих та перевірених брендів, наприклад такими як: філери Radiesse, Belotero,Juvederm,Teoseal, тощо.

Зберегти молодість та завжди виглядати гарно й привабливо можна разом зі Світланою Дреботій!

Контакти:

Реабілітаційний центр «Еліта»

Реабілітаційний центр "Еліта" у м. Львів - це одна з провідних реабілітаційних клінік України, де допомагають пацієнтам з різними неврологічними захворюваннями. Зокрема, лікарі Центру спеціалізуються на реабілітації при дитячому церебральному паралічу, затримці моторного розвитку у дітей, при аутизмі та інших розладах аутичного спектру, допомагають побороти наслідки травм і захворювань центральної нервової системи, тощо.

Центр "Еліта" є відмінним від інших реабілітаційних закладів завдяки унікальному авторському Методу професора Козявкіна. Даний метод реабілітації є офіційно визнаним та рекомендованим МОЗ України, який ще у 1997 році було включено в енциклопедію з дитячої ортопедії Фріцом Нітардом як один з чотирьох найефективніших методів лікування ДЦП у світі.

Лікування в реабілітаційному центрі "Еліта" проходить за наступними програмами:

 • Реабілітація ДЦП та наслідків органічного ураження нервової системи;
 • Реабілітація недоношених немовлят 3-6 місяців та дітей до 1 року;
 • Профілактика порушень постави та сколіозу у дітей;
 • Програма корекції вертеброгенної патології;

Більше програм можна переглянути на сайті Центру. 

РЦ "Еліта" - гідний конкурент в галузі медичної реабілітації завдяки ефективному використанню інноваційного Методу професора Козявкіна (СІНР). За понад 30 років існування даного Методу вдалося своєчасно діагностувати та успішно допомогти в проходженні реабілітації близько 70 тисячам пацієнтам із 60 країн світу. 

Важливим аспектом лікування є індивідуальний підхід до кожного пацієнта та незмінно висока якість послуг, яка відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001:2018. Все це забезпечуються високим професіоналізмом лікарів та якісним, сучасним обладнанням.

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-133

Реабілітаційний центр Дорога

Реабілітаційний центр Дорога — це кваліфікована допомога у лікуванні та профілактиці різних видів залежності, спрямована на усунення причин виникнення хвороби.

За більш, ніж 20 років досвіду роботи у сфері реабілітації залежних осіб, Центру вдалось виробити власну методику лікування залежностей та корекції ризикованої підліткової поведінки.  За основу психосоціальної реабілітаційної програми взято елементи програми "12 кроків" з використанням методу терапевтичної спільноти. Завдяки психологічній підтримці та залученню родини до процесу реабілітації вдається досягти гарантованого успіху у лікуванні та успішно адаптувати людину в суспільстві.

Команда ГО Центр Дорога — це фахівці із спеціальною освітою у галузі психології, терапії та соціальної роботи. Спеціалісти постійно розвиваються на різноманітних тренінгах та семінарах, що дозволяє здійснювати тривалу професійну підтримку та реабілітацію пацієнтів. Робота із підлітками проводиться як профілактика ризикованої поведінки та небезпечних хвороб ВІЛ/СНІД і Гепатит С. Також ведеться активна діяльність у підготовці до соціалізації із ув'язненими у виправних колоніях Львівської області.

Організовуючи змістовне і насичене дозвілля, ГО Центр Дорога впевнено повертає до щасливого життя і надає унікальну можливість насолоджуватися ним на повну без вбивчих речовин!

Приватні клініки та медичні центри Львова, фото-144

Detox Medical - клініка детоксикації

"Детокс Медікал" – це приватний медичний центр виведення токсичних речовин з організму людини.

Вихід із запою, зняття наслідків похмілля та інтоксикації, виведення наркотичних речовин з організму та зняття наркотичної "ломки" (абстиненції) — все це можливо побороти разом із "Детокс Медікал".

Основні послуги лікування залежності, що надаються:

 • консультація лікаря-нарколога;
 • виведення із запою / зняття похмілля;
 • зняття наркотичної абстиненції (ломки);
 • лабораторні дослідження;
 • УЗД-діагностика

Значний досвід персоналу медзакладу дозволяє мінімізувати всі другорядні процеси для термінового полегшення Вашого стану і розпочати негайне лікування.

Лікування алкоголізму чи наркоманії вдома за допомогою народних методів є малоефективним і повинно проходити лише під постійним наглядом лікарів.

"Детокс Медікал" діє за ліцензією МОЗ і гарантує:

 • Безпечність. Усі лікарі дипломовані спеціалісти вищих кваліфікаційних категорій, а медичні засоби сертифіковані.
 • Приватність. Без обліку. З дотриманням суворої конфіденційності на всіх рівнях.
 • Ефективність. Точні та профільні процедури, від яких дійсно стає краще.
 • Добровільність. Професійна допомога надається за Вашим бажанням, без примусу до лікування.
 • Розуміння. Індивідуальний підхід та психологічна підтримка усіх пацієнтів.

Не залишайтесь із Вашою проблемою наодинці, зверніться за рішенням прямо зараз!

Кардіолог Лафаренко Василь

Своєчасне обстеження, правильна діагностика та ефективне лікування допоможуть попередити виникнення ризику інфаркту та інсульту, уникнути операцій на серці і раптової смерті. Що і як потрібно для цього робити знає дипломований лікар-кардіолог Лафаренко Василь Анатолійович.

Начальник кардіологічного відділення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Лафаренко Василь Анатолійович є кандидатом медичних наук, заслуженим лікарем України та полковником медичної служби.

Звернувшись до лікаря Лафаренко, Ви отримаєте консультацію досвідченого кваліфікованого лікаря-кардіолога і зможете пройти всі необхідні обстеження для точного й швидкого діагностування захворювання.

Серцево-судинні захворювання є основними причинами інвалідності та передчасної смерті. Саме тому спеціалісти рекомендують приділяти більше уваги своєму здоров'ю та записатись на прийом до кардіолога при виявленні симптомів болю в серці, різкого запаморочення в голові, підвищеного артеріального тиску, порушення серцевого ритму, загальної фізичної слабкості тощо.

Лікар-кардіолог Лафаренко гарантує правильний комплексний підхід до діагностики, лікування, профілактики та реабілітації захворювань.

Записатись на прийом до фахівця:

Оптика Біомед

Оптики Біомед - найбільша мережа медичних оптик у Львові, яка складається з 11 оптик , що працюють для Вас уже понад 17 років.

У нас ви зможете отримати повний комплекс послуг, а саме: безкоштовну комп'ютерну діагностику зору, підбір окулярів та контактних лінз з професійною консультацією оптометриста.

Також до Ваших послуг консультація оптик-стиліста, яка дозволить створити чи підкреслити елегантний та завжди модний образ з ексклюзивними дизайнерськими рішеннями.

Щоб пройти обстеження зору в оптиці Біомед Вам необхідно попередньо записатися на діагностику зору за тел. +380962612988 або здійснити реєстрацію у нас на сайті https://optics.biomed.lviv.ua.

Для Вас у нас діє послуга БЕЗКОШТОВНОЇ доставки контактних лінз та розчинів.

Багаторічна співпраця з провідними оптичними компаніями дозволяє нам гарантувати високу якість товарів і пропонувати розумні ціни.

Чекаємо на Вас за адресами: https://optics.biomed.lviv.ua/adresy

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...