Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions

Фото - perfectum.ua, Маргарита Пашкова
Фото - perfectum.ua

Із веб-студією Udlis IT-Solutions створення веб-сайту, онлайн-магазину чи інтернет-порталу стає простим та приємним.

Ера Онлайн та ІТ-технологій наступила вже давно. Відтак усі види бізнесу повинні “йти в ногу” з новими стандартами. Для підприємства перехід в Онлайн, це не лише важливий поклик сучасності, а й додатковий прибуток. Залежно від формату бізнесу, послуг та товару кожна компанія потребує індивідуальних рішень та правильного підходу. З цим усім вам допоможуть професіонали веб-студії Udlis IT-Solutions.

Під час карантину питання переведення бізнесу у онлай-формат стало популярним не лише для великих корпорації. Продуктові магазини, салони краси, кафе та ресторани, - усі стали дотичними до нового бізнес-формату. Сайт - це цілодобовий зв’язок з клієнтом, значна економія часу та зручність для покупця.

Пандемія змусила затятих покупців пристосуватися до нових умов. На нові рішення пішли і власники бізнесу. Однак створити сайт - це не проблема зараз, але створити його так, щоб він на вас працював - оце вже справжній виклик. До речі, у веб-студії Udlis IT-Solutions до цього готові.

У команді Udlis IT-Solutions працюють справжні професіонали. Маркетологи, веб-дизайнери, розробники, SEO-спеціалісти та проєкт-менеджери з колосальним досвідом готові розпочати реалізацію ваших бажань.

Перед створенням веб-сайту вам відразу проведуть оцінку наступних факторів:

 • тематики та аудиторії клієнтів;
 • конкурентів;
 • трендів;
 • локальної оптимізації;
 • контенту;
 • концепції стилю та дизайну.

Ви маєте розуміти, що повноцінний та професійний веб-сайт не може коштувати 300 гривень, адже сам процес довгий та непростий. Зазвичай, бюджет якісного веб-сайту коливається від 28 до 40 тисяч гривень. До таких проєктів долучені від 2 до 4 спеціалістів.

Окрім традиційного веб-сайту, у Udlis IT-Solutions створюють онлайн-магазини, портали та мобільні додатки. Сьогодні бізнес усе частіше охоплює і ці формати. У створенні таких проєктів краще довіритися експертам, які мають досвід на міжнародній арені.

У час карантину значної популярності набула послуга замовлення їжі онлайн. У веб-студії Udlis IT-Solutions неодноразово створювали такі послуги для ресторанів, піцерій, кафе-барів та, в цілому, для гастрономічного сектора.

Веб-студія Udlis IT-Solutions зацікавлена у довголітній співпраці та взаємному розвитку. Над кожним проєктом працює команда справжніх профі, а усі побажання клієнта та потреби покупця намагаються задовольнити вдосталь.

Про компанію Udlis IT-Solutions

Німецька компанія з українським корінням. Udlis IT-Solutions займається розробкою веб-сайтів, онлайн-магазинів, веб-порталів та різноманітних проєктів. До того ж, надає увесь спектр ІТ послуг.

На ринку компанія працює понад 11 років. За цей час її база партнерів та представників розрослася у всьому світі. Компанія надає свої послуги малим та великим брендам. Без сумніву, головним у відносинах з Udlis IT-Solutions є клієнт та його побажання. А зважаючи на далекоглядність та колосальний досвід IT компанії ваш продукт завжди матиме успіх.

Які послуги надає компанія Udlis IT-Solutions?

У еру стрімкого розвитку інформаційного простору та соціальних мереж, здається, що не залишилося компаній, про яких неможливо дізнатися у мережі Інтернет. Сайт - це обличчя бізнесу. Саме там власник може залишити усю необхідну інформацію про свою компанію. Іноді важливість створення сайту для бізнесу знецінюється.

У компанії Udlis IT-Solutions зможуть допомогти новачку та досвідченому бізнесмену.

Компанія Udlis IT-Solutions надає повний спектр таких послуг:

 • Веб- та графічний дизайн веб-сайтів, онлайн-магазинів, веб-проєктів, мобільних додатків та поліграфічної продукції;
 • Створення промо- рекламних- та пояснювальних відеороликів з озвученням професійних дикторів та акторів у форматі 2D та 3D;
 • Програмування та реалізація нестандартних рішень для усіх видів діяльності;
 • Автоматизація робочих процесів за рахунок нових технологій;
 • Інтернет-реклама, маркетинг та пошукова оптимізація;
 • Розробка концептів та бренд-дизайн (від логотипа до персональних піктограм).

Та багато іншого!

Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-1 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-2 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-3 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-4 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-5 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-6 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-7 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-8 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-9 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-10 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-11 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-12 Створення, ведення та обслуговування веб-проєктів: переваги веб-студії Udlis IT-Solutions, фото-13

Переваги компанії Udlis IT-Solutions

Їх настільки багато, що достатньо вказати лише 3 головних:

 • Це німецька компанія з багаторічним досвідом;
 • Понад 200 запущених проєктів по всьому світу;
 • Гнучка та доступна цінова політика.

Чому саме професіоналам Udlis IT-Solutions ви повинні довіритися? На це питання у нас теж знайдеться відповідь.

Досвід. На ринку IT та веб-дизайнингу компанія вже 11 років. Команда Udlis IT-Solutions змогла успішно реалізувати проєкти більше ніж 200 клієнтів з Німеччини, Швейцарії, Люксембургу, Австрії, Монако та інших країн;

Доступна цінова політика. Клієнт з будь-яким гаманцем зможе якісно реалізувати ідею. Вас проконсультують та допоможуть обрати доступну цінову категорію;

Швидкість сайтів. Сайти, які розробили працівники Udlis IT-Solutions мають максимальну швидкість завантаження сторінок. Це забезпечується якісним програмуванням і використанням новітніх технологій веб-розробки.

Цілодобові консультації. Через міжнародну клієнтську базу команда Udlis IT-Solutions точно та оперативно реагує на питання замовників.

Високий рівень якості проєкту. Кожен проєкт індивідуальний, тому команда Udlis IT-Solutions прагне враховувати усі побажання і вимоги клієнта, щоб в результаті отримати якісний продукт, який буде розвиватися і привертати увагу.

Привілеї. Компанія Udlis IT-Solutions має преміальне партнерство з великими стоками, що дає можливість клієнту отримувати ряд додаткових опцій без зайвих витрат. Працюють тільки з ліцензованими інформаційними матеріалами (фото, відео, аудіо та багато іншого).

Реалізм. Якщо ідея недостатньо опрацьована або не конкурентоспроможна, то команда допоможе продумати шлях розвитку з найбільшим шансом на успіх.

Безпека. Ви можете не хвилюватися за безпеку вашого сайту. Професіонали Udlis IT-Solutions можуть забезпечити різні рівні захисту Вашого сайту від злому, несанкціонованого доступу і втрати даних.

Платформа. У компанії Udlis IT-Solutions сайти створюють на платформі, яка дозволяє користувачеві у майбутньому вносити будь-які правки без знання коду.

Мультимовність. У команді Udlis IT-Solutions працюють талановиті та креативні співробітники. Серед них є чимало поліглотів та іноземців. Відтак працівники зможуть реалізувати проєкти в різних країнах і на різних мовах.

Для замовлення звертайтеся за нижче наведеними контактними даними: 

Udlis IT-Solutions ітльвів створитисайтльвів програмістильвів створеннявебсайтівльвів сайтильвів купитисайтульвові бізнесульвові
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі