032.ua розповідає про головні правила виступів вуличних музикантів у Львові та вимоги, яких слід дотримуватись виконавцям.

Виконавчий комітет Львівської міської ради своїм рішенням від 5 червня затвердив перелік правил, яких мають дотримуватись вуличні музиканти Львова. Крім того, створили комісію, яка здійснює регулярні робочі виходи та перевіряє правила проведення вуличних мистецьких виступів.

Правила для вуличних музикантів 

Для отримання погодження на виступи музикантам необхідно зареєструватись в особистому кабінеті порталу вуличного мистецтва у Львові. Зробити це можна за посиланням.  Тут слід зазначити локацію на інтерактивній карті, вказати дату і час, а також прикріпити посилання на свій виступ та репертуар.

Кожне зі звернень розглядає спеціальна комісія, яка опісля й надає погодження чи відмову на здійснення вуличного мистецького виступу.

У випадку отримання погодження музиканти мають право виступати на 1 локації не довше 60 хв. Крім того, після одного виступу протягом наступних 30 хвилин на локації не можуть тривати жодні інші виступи, але це не забороняє здійснювати їх в інших ареалах у той самий день.

Вуличні виступи зі співами чи відтворенням фонограм можна проводити на відстані не менше 50 м один від одного.

Музиканти не можуть перешкоджати руху транспорту, а також доступу мешканців до громадських та приватних будівель.

Музиканти також не можуть порушувати громадський порядок і допустимий рівень шуму. 

Крім того, вуличний виступ слід проводити без встановлення будь-яких сценічних конструкцій.

Виступи осіб у стані алкогольного сп’яніння чи під впливом наркотичних засобів також заборонені. 

Зони для виступів вуличних музикантів Львова

Згідно з рішенням міської ради, вуличні виступи в центральній частині Львова повинні відповідати конкретним умовам і їх можуть здійснювати у конкретних локаціях. 

UVEYIT1GKDkY6gByg-K1ikq229CuahrI2zf1OmQKAUPh7Zre49btrDcaeLNwLEdF2blgz9TId0hsuquiI5scmPPzOvVAvt7YV8yYO7l8n1MSabszicyxuDAmR-i44MlkO1d-gTs9


itQdfqhJzeZ7Bdj2-h6WjSbefCN33oUyEx2AZx4pSHX3L7JWr8D5Wq-MzxHdDn9luSX2i8SYUzosAF9e7COgTirvpYN54w2OkIMDusH6gssmpblglFo7isKPsqLca-0uNSFrsxYw

Інфографіка: ЛМР

У випадку, якщо музиканти не дотримуватимуться встановлених правил, мешканці можуть скаржитися на “Гарячу лінію міста” у Facebook або зателефонувавши за номером 15-80. 

Нагадаємо, раніше 032.ua писав про те, як купити квартиру у Львові: як правильно це зробити і на що звертати увагу.