032.ua розповідає, як можна записатися на особистий прийом до мера Львова.

Прийом громадян міський голова Львова проводить щомісяця у перший вівторок місяця лише за попереднім записом. Записатися на прийом можна у ЦНАПі.

Згідно з правилами та порядком попереднього запису ЛМР, прийом громадян міським головою можливий з тих питань, які не можуть бути вирішені іншими посадовцями міської ради та її виконавчих органів.

Для запису на прийом необхідно:

  • оформити заяву на ім’я міського голови з детальним описом проблеми;

  • додати до заяви попередні відповіді виконавчих органів, рішення суду, тощо;

Читайте також: Правда чи вигадка: як добре ти знаєш історію Середньовічного Львова, - ТЕСТ

Під час запису на особистий прийом у ЦНАПі з’ясовують прізвище, ім’я та по батькові заявника, адресу, номер його телефону, місце роботи, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи виконавчих органів він звертався і яке було прийняте рішення.

Про остаточний час і дату прийому громадян, які записані на прийом, мають повідомляти листом-запрошенням або в телефонному режимі.

Для участі у прийомі потрібно мати документ, який засвідчує особу (паспорт, посвідчення);

Письмові звернення, подані під час запису на особистий прийом міським головою, реєструють після прийому міського голови та розглядають у термін, визначений ЗУ «Про звернення громадян».

Нагадаємо, що львів’яни можуть звернутися до Львівської міської ради та її виконавчих органів із заявою, скаргою, чи пропозицією за допомогою письмового звернення , а також надіслати його через форму електронного звернення.

Читайте також: Куди полетіти зі Львова влітку: ТОП-5 європейських міст з прямим авіасполученням

Нагадаємо, раніше 032.ua писав про те, як безпечно подорожувати залізницею.