032.ua розповідає, що потрібно знати батькам, аби зареєструвати дитину до львівського дитсадка та роз’яснює головні нововведення у системі електронної реєстрації. 

Коли стартує реєстрація

Реєстрація дітей, народжених в період з 01.01.2018 по 31.08.2018 розпочалася з 9:00 сьогодні, 2 вересня, через заповнення спеціальної електронної форми на офіційному веб-порталі. Діток такого віку можна реєструвати на 2020 рік у групу раннього віку або на 2021 рік у молодшу.

А дітей, які народилися з 01 вересня 2018 по 31 грудня 2018 року можна буде реєструвати до дитячих садочків в перший робочий день вересня 2020 року у групу раннього віку на 2021 рік або на 2022 рік у молодшу групу.

Як зареєструватися

1. Ввести у відповідні графи персональні дані одного з батьків, а також дитини: прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, номер свідоцтва про народження, адресу місця реєстрації, наявність пільги (за наявності).

2. Вибрати не більше трьох дитсадків.

3. Вибрати бажаний рік зарахування.

4. Завантажити у відповідне поле скановану копію свідоцтва про народження дитини та скановану копію документа, який підтверджує право на пільгу щодо зарахування (якщо є).

5. Зберегти заявку.

Як перевірити заявку

Стан заявки можна перевірити у закладці «відкриті списки». Батьки можуть редагувати електронну заявку дитини, змінюючи три обрані дитсадки, включно до 10 травня того року, коли дитина йтиме до садочка.

Відліком для зарахування дитини до дошкільного закладу є 1 вересня, тому при реєстрації на бажаний батьками рік зарахування малюка, дитині станом на 1 вересня повинно бути повних два роки (група раннього віку) та три роки (молодша група).

Нагадаємо, раніше 032.ua писав про 5 кроків, які допоможуть зареєструвати дитину в електронній системі для зарахування до дитсадка. Усі оновлення щодо роботи системи електронної реєстрації для батьків шукайте за посиланням