o"Концерт для ансамблю, публіки і Телеграм-бота”

або

“Будь ласка, не вимикайте Ваші мобільні телефони”

Ви колись були на концерті, де слухач одночасно є ще й безпосереднім учасником музичного дійства? Запрошуємо на спеціальний авторський проект скрипаля та композитора Олександра Пільчена, який дозволить проводити експерименти над звуком у режимі реального часу.

Кожен відвідувач концерту зможе керувати оркестром, як ді-джей за мікшерським пультом, - каже Олександр. - Разом ми будемо співавторами музики”. Технічно все це відбуватиметься за допомогою Телеграм-бота, тож всім, хто прийде на концерт потрібно попередньо мати на своєму смартфоні становлений Телеграм.

Олександр Пільчен органічно поєднує любов до старовинної музики із захопленням сучасною. Він починав вчитися грати на скрипці у Спеціалізованій музичній школі ім. Столярського в Одесі, потім переїхав до Москви, де навчався спочатку у Центральній музичній школі, а потім у Московській державній консерваторії ім. Чайковського, закінчив факультет історичного та сучасного виконавства. Вдосконалював свою скрипкову майстерність у Норвегії, навчаючись у консерваторії Університету Тромсе. Наразі навчається у Німеччині, Musikhochschule Trossingen та займається концертною діяльністю.

Композицію вивчає самостійно з 9 років. Не боїться експериментувати та шукати нові можливості для сприйняття музики. Цей проект для Пільчена-композитора перший і точно унікальний для Львова!

Занурення у сучасний музичний світ уже скоро! Не забудьте свої мобільні телефони ;)

“Концерт для ансамблю, публіки і Телеграм-бота або Будь ласка, не вимикайте Ваші мобільні телефони”

Олександр Пільчен – скрипка, композитор (Німеччина – Україна)

Ukrainian Festival Orchestra

Квитки можна придбати:

- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235

- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180