Де у Львові подати документи на біометричний паспорт, - АКТУАЛЬНІ ЦІНИ

З 1 липня вартість оформлення паспортів змінюється, тому журналіст 032.ua підготував оновлену інформацію про те, де у Львові можна подати документи на біометричний паспорт і скільки це коштує.

Виготовити біометричний паспорт у місті Лева можна на декількох локаціях: у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), двох центрах обслуговування "Паспортний сервіс" та у підрозділах Державної міграційної служби, що є кожному районі міста.

Оформлення біометричного паспорта в ЦНАПі

Подати документи для оформлення закордонного біометричного паспорта громадянина України можна у будь-якому територіальному підрозділі ЦНАПу. Проте, зауважимо, що для оформлення звичайного паспорта громадянина України потрібно обов’язково звертатися в ЦНАП за місцем реєстрації.

Скористатися послугою оформлення біометричного паспорту можна лише за попереднім записом. “Живої черги” не існує з 21 лютого 2018 року, тож можете навіть не запитувати “Хто тут крайній”.

Електронна черга оновлюється щопонеділка о 7:00 ранку. Тоді Ви можете обрати для себе зручний день і час прийому — з понеділка до п’ятниці. Проте не забувайте, що часто є багато охочих подати документи на біометричний паспорт, тож це потрібно зробити оперативно.

Після того, як ви оберете зручний час і підтвердите запис, Ви зможете роздрукувати талон з датою прийому. Прийом однієї людини триває орієнтовно від 10 до 20 хвилин. За цей час працівник ЦНАПу сканує Ваші документи, вносить персональні дані, фотографує Вас та знімає біометричні дані (відбиток пальця та електронний підпис).

Коли паспорт буде готовим, то на Ваш мобільний телефон прийде СМС-повідомлення. Тоді приходите в ЦНАП, берете талончик на видачу паспорта і забираєте свій документ.

Скільки це коштує

Вартість оформлення біометричного паспорта в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 682 грн, із них 352 грн — вартість адмінпослуги, та 330 грн — вартість бланка. А до 7 робочих днів трохи дорожче - 1034 грн, із них 704 грн — вартість адмінпослуги, та 330 грн — вартість бланка.

Адреси ЦНАПів:

 • Личаківський і Галицький райони: вул. К. Левицького, 67;
 • Сихівський район: пр. Червоної Калини, 72а;
 • Шевченківський район: вул. М. Хвильового, 14а та вул. Шевченка, 374 (Рясне);
 • Залізничний район: вул. І. Виговського, 32;
 • Франківський район: вул. Ген. Чупринки, 85.

Графік роботи:

Понеділок-вівторок: 09:00 год – 18:00 год. Середа – четвер: 09:00 год – 20:00 год. П’ятниця: 09:00 год – 17:00 год. Субота: 09:00 год – 16:00 год. Неділя — вихідний.

Корисні посилання:

Cторінка ЦНАП м. Львова на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/services/ ;

А тут можна записатись на прийом до ЦНАПу: http://city-adm.lviv.ua/services/zapys-do-tsnap .

Оформлення біометричного паспорта у “Паспортних сервісах”

Наразі у Львові працюють два Центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс”: на вулиці Юліуша Словацького, 1, що в центрі міста, та на вулиці Богдана Хмельницького, 212. В обох центрах обслуговування є можливість як постояти в “живій черзі”, так і зареєструватися на подачу документів онлайн на сайті.

Електронна черга дозволяє записатися на 6 днів наперед з врахуванням поточного дня з 10:00 до 17:00 до 14 чоловік на годину. Для реєстрації Вам потрібно вказати свій номер мобільного телефону, місто, потрібну послугу, зручну дату і час. Для підтвердження реєстрації на вказаний Вами номер прийде повідомлення з кодом.

Де у Львові подати документи на біометричний паспорт, - АКТУАЛЬНІ ЦІНИ, фото-1

Зазначимо, в електронній черзі можна зареєструватися лише 1 раз в добу на один телефонний номер. Якщо у Вас зміняться плани, то Ви зможете відмінити бронювання за одну годину до прийому і обрати інший час. А для оформлення одного з батьків та його неповнолітніх дітей достатньо 1 реєстрації.

Безпосередньо на прийом потрібно прийти заздалегідь, за 10 хвилин до початку, щоби інспектор зміг перевірити відповідність ваших документів та роздрукувати Вам талон. Крім того, на рецепції Ви маєте показати повідомлення з телефону, який був вказаний при реєстрації. У разі відсутності телефона — Вас не оформлятимуть у зазначений час. І пересилання повідомлення з іншого телефона не приймаються.

А коли Ваш паспорт буде готовий, Вам також прийде повідомлення про це на вказаний при реєстрації номер.

Графік роботи:

Де у Львові подати документи на біометричний паспорт, - АКТУАЛЬНІ ЦІНИ, фото-2 Де у Львові подати документи на біометричний паспорт, - АКТУАЛЬНІ ЦІНИ, фото-3

Скільки це коштує

Де у Львові подати документи на біометричний паспорт, - АКТУАЛЬНІ ЦІНИ, фото-4

Корисні посилання:

Сайт “Паспортного сервісу”: https://lviv.pasport.org.ua.

Оформлення біометричного паспорту у підрозділах Державної міграційної служби України:

Документи на закордонний біометричний паспорт також можна оформити у будь-якому територіальному підрозділі ДМС, не залежно від місця реєстрації. Проте для цього потрібно зареєструвати і зробити це можна декількома способами:

Спосіб перший:

Зареєструвати на оформлення біометричного паспорту для виїзду закордон можна на сайті http://dmsu.gov.ua/onlineобравши послугу "Електронна черга". Заходити на сайт потрібнооб00:00, адже в цей час починається реєстрація. Оскільки охочих може бути багато, то зайти бажано вчасно, аби потрібне Вам місце було вільне. За допомогою онлайн-сервісу можна здійснити запис на найближчі 2 тижні (15-й день стає доступним для попереднього запису об 0 год. 00 хв. щодоби, але з врахуванням робочих днів).

Спосіб другий:

Приходите безпосередньо у підрозділ Міграційної служби, підходите до терміналу і реєструєтесь. Через термінал можна записатися на наступні 35 днів (36-й день стає доступним для запису на початку кожного робочого дня).

Спосіб третій:

У підрозділах Міграційної служби можна вистояти “живу чергу”. Іноді буває, що люди, які зареєструвались чкркз сайт чи термінал, не приходять. У таких випадках люди з “живої черги” можуть подати документи. Тоді Вам мають видати талон без вказаного часу прийому, але з гарантією оформлення цього ж дня.

Адреси підрозділів Державної міграційної служби у Львові:

 • Відділ оформлення документів №1, вулиця Руданського, 3;
 • Відділ оформлення документів №2, вулиця Залізнична, 16;
 • Галицький районний відділ у місті Львів, вулиця Чайковського, 17;
 • Залізничний районний відділ у місті Львів, вулиця Городоцька, 126;
 • Личаківський районний відділ у місті Львів, вулиця Зелена, 20;
 • Сихівський районний відділ у місті Львів, вулиця Зелена, 150;
 • Франківський районний відділ у місті Львів, вулиця Генерала Чупринки, 67;
 • Центр оформлення документів №1 Львівського міського управління ГУДМС України у Львівській області, вулиця Генерала Чупринки, 71;
 • Шевченківський районний відділ у місті Львів, вулиця Донецька, 3.

Графік роботи:

Де у Львові подати документи на біометричний паспорт, - АКТУАЛЬНІ ЦІНИ, фото-5

Скільки це коштує

Вартість оформлення біометричного паспорта в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 682 грн, із них 352 грн — вартість адмінпослуги, та 330 грн — вартість бланка. А до 7 робочих днів трохи дорожче - 1034 грн, із них 704 грн — вартість адмінпослуги, та 330 грн — вартість бланка.

Корисні посилання:

Ось тут можна знайти усі районні відділи Державної міграційної служби: https://dmsu.gov.ua/lviv/pidrozdily.html

Ось тут ви можете дізнатися чи готовий біометричний паспорт: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html (Дані сервера оновлюються тричі на день).

Ось тут є офіційна транслітерація українського алфавіту латиницею і ви можете подивитись, як правильно має писатися ваше прізвище та ім'я: https://lviv.pasport.org.ua/vazhlivo/transliteratsiya

Що потрібно взяти з собою для оформлення біометричного паспорта:

Для того, щоб оформити біометричний закордонний паспорт вам потрібно взяти із собою гроші, щоб оплатити послугу і наступний пакет документів: український паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо у вас уже є закордонний паспорт, то його теж потрібно взяти з собою.

Читайте також: Безвіз в дії: куди можуть полетіти львів'яни.

*ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Хочете додати 032.ua на головний екран і бути в курсі новин?