Як подати показники води львів'янам: покрокова інструкція

У "Львівводоканалі" діють можливості щодо того, як подати показники води львів'янам.

Журналісти нашого видання пропонують мешканцям Львова ознайомитись з усіма можливими варіантами та з детальною інструкцією від "Львівводоканалу".

Спосіб №1: подати показники на Порталі споживачів комунальних послуг

Портал споживачів комунальних послуг працює у Львові вже кілька років за такою адресою:infolviv.com.ua. На сервісі є можливість подати показник за воду, дізнатись про нарахування, роздрукувати квитанції, подати запит.

Спосіб №2: зателефонувати та подати показники 

Клієнти "Львівводоканалу" можуть подати показник за воду одразу за двома номерами - стаціонарним та мобільним: 240-01-00, 067-310-09-49. Надалі вам необхідно буде назвати номер свого особового рахунку та адресу.

Спосіб №3: подати показники за допомогою SMS

Віднедавна львів'яни отримали змогу надсилати показники води за допомогою SMS - повідомлення. Надсилати повідомлення необіхдно у такому форматі: номер особового рахунку: номер лічильника – кінцевий показник.

Зазначимо, що за кожним районом у Львові прикріплені особисті телефонні номери, на які львів'янам необхідно надсилати смс з показниками води. Ось перелік номерів для кожного району: 

Як подати показники води львів'янам: покрокова інструкція, фото-1, Фото: Львівводоканал
Фото: Львівводоканал

Спосіб №4: подати показники електронною поштою 

Аби надіслати показник води електронною поштою необхідно дотримуватись наступних правил: в листі необхідно вказати номер особового рахунку, адресу, номер лічильника та кінцевий показник. Надсилати електронного листа можна за наступними електронними адресами:

Як подати показники води львів'янам: покрокова інструкція, фото-2, Фото: Львівводоканал
Фото: Львівводоканал

Зазначимо, що подати показник за воду львів'яни мають з 10 числа до передостаннього робочого дня поточного місяця включно.

Нагадаємо, що у 2014 році "Львівводоканал" запровадив спеціальний ресурс, на якому можна відстежувати аварійні ситуації, переглянути нарахування та здійснити оплату за воду, самостійно вносити показники лічильника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Хочете додати 032.ua на головний екран і бути в курсі новин?