Із 1 січня 2020 року стартувала щорічна кампанія декларування громадянами доходів. У податковій декларації слід вказувати інформацію про майновий стан і доходи за увесь 2019 рік. Публікувати ці дані слід не пізніше 30 квітня поточного року.

Як повідомили 032.ua в Головному управлінні ДПС у Львівській області, громадяни, які бажають реалізувати своє право наподаткову знижку за наслідками 2019 року, податкову декларацію можуть заповнити упродовж всього року.

Декларація подається до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем податкової адреси платника в один із таких способів (за вибором):

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".

Звертаємо увагу, що громадяни, які отримали електронний цифровий підпис можуть скористатися послугами електронного сервісу ДПС України «Електронний кабінет» та оперативно, не відвідуючи податкову інспекцію, подати декларацію про майновий стан і доходи. Крім цього, зазначений сервіс допоможе заповнити декларацію без помилок.

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі, ‒ не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Читайте також: За яких умов українці можуть отримати податкову знижку, - РОЗ'ЯСНЕННЯ