Топ експертів нашого міста - Yaroslav Viktorovich

Специалист
Yaroslav Viktorovich
Відгуки: 8
Коментарі : 0
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Ресторан Сьоме небо у Львові"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: смачна кухня, ввічливий персонал Святкували у закладі день народження донечки. Нам усе дуже сподобалося, кухня смачна і дійсно зроблена як для дітей. Дітки були дуже задоволені меню, усе куштували. Також сподобалось те, що є можливість одразу замовити супутні послуги, аніматора, музику, розваги, подарунки. Малеча лишилася дуже задоволеною. Ніяких недоліків ми для себе не побачили, усе чисто, гарно, вчасно. Ціни дуже лояльні, тепер це один з наших найулюбленіших закладів. Можемо радити усім друзям!
Відгук про "Галерея лицарів - ресторан, нічний клуб, караоке"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Мені і моїм друзям дуже сподобалося у цьому закладі. Чисто, охайно, смачні страви, які приносять дуже швидко. Офіціанти добре розуміються у меню, можуть порадити або навпаки сказати, що наврядче вам сподобається. Гарна винна карта, взагалі дуже гарній вибір як алкогольних, так і безалкогольних коктелів. Окрему увагу можна звернути на інтер’єр, він продуманий до найменших деталей, у залі немає сторонніх запахів та звуків. Гарна музика. Судові ціни. Найбільше нам сподобалась японська кухня, повар просто мега класний. З’явилося непереможне бажання сходити туди знову.
Відгук про "Ресторан Шкоцька (Szkocka) у Львові"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: ввічливий персонал, атмосфера, ціни Для закладу такого рівня ціни дуже демократичні. Персонал вимуштруваний, немає за що зачепитися якщо чесно. У залі гарно, чисто. Найбільше вразили м’ясні страві, вони просто неймовірні. Також окреме дякую за салат Нісуаз, це було щось, шкода що мало J. Щоб охарактеризувати заклад одним реченням,можна сказати що посередині Львова стоїть європейський заклад з чудовім стилем та обслуговуванням. Раніше чув, що дуже високі ціни, тому не наважувався прийти. Але розумію, що воно того варте и співвідношення ціна вартість приємне.
Відгук про " Stomatprofy/ Стоматпрофі - стоматологічна клініка "
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: незрозуміло Недоліки: неможливо виявити Справа ось у чому, одного разу потрапив на прийом до лікаря, мені порадили просто пролікувати зубі, якась нова процедура, займає по пів години щотижня. Щось в мене там з кальцієм, так і не зрозумів. Коли хотів записатися мені сказали, що просто приходити під кінець робочого дня, за пів години і мені все зро****ть. Так і зробив, але стоматологія виявилась зачиненою. Прийшов іншого дня, та сама історія. Передзвонів, мені сказали, що лікар був на курсах, з наступного тижня підходити, але знову не записали. Прийшов за годину – зачинено. Мда.
Відгук про "Стоматологічна клініка Коцовських"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: кваліфіковані, ввічливі лікарі Я вважаю, що слідкувати за зубами повинна кожна людина. Друге моє правило, ходити тільки до перевірених лікарів, тому що краще одного разу нормально зробити, ніж потім десять разів перероблювати. Крім того, вам повинна імпонувати людина, яка буде залазити вам до рота. Лікар має бути охайним, ввічливим, ну і звичайно ж розумітись у своїй справі. За такими критеріями я обирав дану клініку у не помилився. Вона повністю задовольняє усім моїм вимогам.
Відгук про "Перукарня-сауна MAX"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: обслуговування на вищому рівні Недоліки: не зрозуміло що це лазня Сама лазня знаходиться разом з приміщенням перукарні. Чесно ніколи б тут не побував, якби дружина не ходила туди до перукаря. Був приємно вражений наданим сервісом, чистотою комфортом. Так, можливо сауна десь не дотягує до супер рівня, але дуже гарне обслуговування і видно, що дівчатка стараються для клієнта. Трошки замаленький басейн, але якщо відпочивати у малій компанії (нас було 4), то якраз вистарчає. Ціни помірні, немає великого ажіотажу від клієнтів. Нам сподобалось, будемо постійними клієнтами.
Відгук про ""
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: охайні авто, ввічливі водії, вчасна доставка авто Недоліки: ціни Звичайно дане таксі не підійде економ классу, щоб їздити щодня. Але я вважаю, що краще заплатити дорожче на тих 10 гривень і мати комфорт. Скільки користуюся данною службою, ніколи в мене не виникало ніяких проблем. Диспечер ввічлива дівчина приймає заказ каже суму, час коли приїде машина. Авто буде біля вас навіть на хвилину раніше вказаного часу. Це буде іномарка, часта, в салоні приємно пахне. Водій не нагадує шофера маршрутки. Це напевно найкраще таксі, уякому я їздив, мій вибір очевидний.
Відгук про ""
понеділок, 4 грудня 2017 р.
Переваги: можна відпочити у будь який час, відношення Недоліки: бруд Надумали з друзями піти у сауну. Зіштовхнулися с тим, що ніде не було місць, добралися і сюди. Нас провели без проблем, адміністратор сказала, що у них можна і без попереднього замовлення. З першого погляду усе сподобалося, нас попросили почекати 20 хв.,поки загріється парилка. Це також +, бо в багатьох саунах дівчатка вмикають сауну, коли все розпочався час і відповідно, ти його втрачаєш. Персонал ввічливий, йшов на контакт, можна замовити рушники, капці, шапочки, простирадла. Але помітили бруд у душі та в парілці.