Топ експертів нашого міста - Taras

Профи
Taras
Відгуки: 10
Коментарі : 0
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Арт-готель Модерн та Ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: смачно, красиво, чисто, швидко Недоліки: некомпетентний офіціант На минулих вихідних відвідав ресторан. Дуже, дуже гарна кухня. Приємно вразила подача страв, сам заклад з середини, чистота. Спочатку думав, що ціни завищені, але їжа дійсно відповідає тій ціні, за що окреме дякую кухні ресторану. Прикро вразила дівчинка офіціант яка не розумілася у меню. Спитав смачний салат, у якому не було б оцету, бо в мене на нього алергія. Офіціантка порадила і я прислухався до неї, яке ж було моє розчарування, коли принесли страву добре здобрену оцтом? Потім її змінили, але згаяно час.
Відгук про "Панорама, ресторан та готель"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: місце розташування, меню Недоліки: ціни, повільне обслуговування Так склалося, що дуже полю****ю рибу, тому коштую її у різних місцях. Нещодавно коштував у цьому ресторані дорадо з овочами. Це просто неперевершено, такого смаку я ніколи не відчував. Одразу ж захотілося ознайомитись з усім меню. Першого разу мені сподобалося усе. Але коли приходив далі почав помічати, що в ресторані дуже повільне обслуговування, офіціанти навіть напої несуть по пів години, неуважні. З такими цінами мало бути б по-інакшому. До того ж гарно тільки тим, хто сяде біля панорамного вікна.
Відгук про ""
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: атмосферність, чудові страви, безліч розваг Недоліки: ціни, бруд Чудовій бар зі своєю неперевершеною атмосферою,так би мовити на любителя. Дуже смачні страви, особливо хотілося б відзначити каре з кролика і салат з фуа - гра. Все дуже смачне, подається швидко, бездоганного смаку, гаряче. Бар має дуже багате меню алкогольних напоїв на любий смак. Про є недоліки. Ціни дійсно захмарні, тому хочеться щоб усе було бездоганно. Бруд і сморід у туалеті неприємно вразив, хоча був ще тільки початок вечора.
Відгук про "Стоматологія ФОП Бойко Я.О."
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: гарні ціни, ставлення, консультації Завжди думав, що рівень кваліфікації стоматолога і рівень його людяності вимірюється вартістю послуг, ходив у самі найдорожчі клініки. Сюди зайшов випадково, був поряд, розболівся зуб. Вразило ставлення лікаря, оглянув безкоштовно, виявилося, що усі консультації безкоштовні. Виписав ліки, відправив на рентген. Наступного разу пояснив, що краще зробити, а що зручніше, що дешевше, а що дасть більшу користь на майбутнє. Думав буду видаляти зуб, але мені його врятували і видали гарантію на 2 роки. Діже, дуже приємно.
Відгук про "Комунальна 4-та стоматологічна поліклініка"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: гарні ціни Був у поліклініці два рази. Хоча багато хто каже, що там де дешево, послуги погані. Але не можу з цим погодитись. Усе залежить від лікаря, до якого ви потрапите. Першого разу я лікував зуб, мені усе сподобалося, зробили краще ніж у дорогій клініці але за суму у два рази меншу. А ось коли ходив знімати зубний камінь, то потрапив на криворуку жіночку, яка мені ледь пів щелепи не пробурлила своїм буром. Ледве втік від неї. Тепер буду обережнішим, але все ж таки лікуватимусь там, бо вважаю, що не варто переплачувати тільки за марку.
Відгук про "Готельно-відпочинковий комплекс ВАТРА (сауна, готель)"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Недоліки: старі меблі, крани, бруд, обслуговування Переваги: ціни Якщо дуже сутужно з грошима і виникло непереможне бажання попаритись, то звичайно можна. Але з плюсів тільки те, що парілка робоча і є вода. Усе на цьому позитив закінчується. Дуже, дуже страшні меблі в кімнаті відпочинку, витертий до дірок, промятий диван. Бруд усюди, грибок у дущі, мильні розводи, волосся. Якісь незрозумілі плями у самій лазні. Крім того ми замовили лазню завчасно, але коли прийшли то чекали ще більше години, бо попередні клієнти забажали продовжити свій відпочинок.
Відгук про "Елітна сауна Sakura (Сакура)"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Недоліки: ціна, нема басейну, маленька парілка Місце позиціонує себе як елітна сауна, відповідно і ціни на відвідування досить високі. Коли ми з колегами відвідали це місце, то були неприємно вражені. Дуже маленька парілка, саме приміщення є дуже великим, більшу територію займає кімната відпочинку. Відсутність басейну ще один «–« даного закладу. Усе решта добре. Гарне ставлення персоналу, чистота, душі справні, кімната, де лижна відпочити гарно обставлена, великий телевізор, безліч каналів. Немає запаху затхлості, гарний аромат. Але…парілка і басейн це саме головне у лазні.
Відгук про "579 - Opti таксі Львів"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Недоліки: поганій сервіс, обдурюють клієнта Неодноразово стикався з тим, що таксі просто не виїзжає, приходиться викликати знову. Бо коли дозвонюєшся до оператора вона робить вигляд, що вперше приймає замовлення. Зробив висновок, що якщо дуже кудись поспішаю, то даною службою не користуюся. Крім того, просто вбиває, коли ти робиш замовлення тобі називають одну суму, а таксист по факту говорить гривень на 10-15 більше. Першого разу подумав про те, що можливо недочув коли диспетчер називала суму, але потім приходить СМС з меншою вартістю. Якщо кажеш про це таксисту він сперечається.
Відгук про "Таксі Вжик у Львові"
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
Переваги: ціни Недоліки: брудні, смердючі машини, поганий сервіс Користувався даним таксі тому що тебе довезуть за доступну ціну. Але останнім часом попадалися дуже розбиті авто, страшно було їхати. В машині смердить перегаром, потом, абаком гірше ніж на помийці. Але остання крапля була вчора. Замовив машину, сказали за 10 хв будуть. Через 15 передзвонив сам, сказали що машин немає і все повісили трубку, ні вибачень, ні того, щоб може ще трохи зачекати. Скористувався іншим сервісом. Більша ніколи з ними не співпрацюватиму.
Відгук про "Львівське таксі - найдешевше таксі у Львові"
понеділок, 4 грудня 2017 р.
Недоліки: жахливий сервіс, дурять Пару разів прийшлось користуватись данним сервісом. Можу сказати наступне: по реше вона завжди дурять, оин і той самий маршрут кожного разу вартує по іншому, розбіг у 10 – 20 грн, і це тільки у діспетчера. Як правило водії беруть зовсім іншу суму, а не ту, що сказали по телефону, знову ж таки більшу на кілька десятків гривень. Якщо починаєш сперечатись, то хамлять. По-друге, не факт, що машина до вас взагалі приїде. Пару раз я потрапив у таку прикру ситуацію, коли потім знову дзвониш, а вони тобі «шукаєм авто, чекайте».