Довгоочікувана презентація-концерт відбудеться в актовому залі Палацу Мистецтв.

Коротко про альбом:
  Щоб розповісти про цей альбом потрібно видати книгу. Для когось він і стане книгою.
Події, які описані в цій роботі, торкаються славних часів Київської Русі. А саме кінця XII століття, коли відбувся славнозвісний похід 
на половців князя Ігоря, що описано в відомому "Слові о полку Ігоревім". Легендарні історичні події, що відбуваються в такій незайманій мальовничій природі, постають в кожній пісні. Ви ніби опиняєтесь посеред самого дійства: там і пророковане затемнення сонця, і непрохідні ліси, і прозорі озера, загублені річки, затуманені гори і уявні подорожі з вовками й птахами, прогулянки з мавками та вовкулаками, шепіт ранкових трав та дотик роси з нескореної землі. Ви стаєте частиною цього і відчуваєте ту енергетику, яка проходить крізь призму всієї нашої історії: від дохристиянської Русі, Козаччини, і аж до сьогодення. Пісні, які так глибоко торкаються минулого, постають актуальними сьогодні. ВЕРЕМІЙ таким чином ненав'язливо розповідає про сучасні проблеми українців: про проблеми екології, про соціальні проблеми, відроджує забуті легенди, оповіді. Альбом пронизаний українським духом різних історичних періодів. Це можливість поринути у мелодику української пісні, а також відчути дотик епох.

Коротко про альбом:

Події, які описані в цій роботі, торкаються славних часів Київської Русі, а саме кінця XII століття, коли відбувся славнозвісний похід на половців князя Ігоря.

Легендарні історичні події, що відбуваються в такій незайманій мальовничій природі, постають в кожній пісні. Ви ніби опиняєтесь посеред самого дійства: там і пророковане затемнення сонця, і непрохідні ліси, і прозорі озера, загублені річки, затуманені гори і уявні подорожі з вовками й птахами, прогулянки з мавками та вовкулаками, шепіт ранкових трав та дотик роси з нескореної землі. Ви стаєте частиною цього і відчуваєте ту енергетику, яка проходить крізь призму всієї нашої історії: від дохристиянської Русі, Козаччини, і аж до сьогодення.

Пісні, які так глибоко торкаються минулого, постають актуальними і сьогодні!

Гурт "Веремій" таким чином ненав'язливо розповідає про сучасні проблеми українців: про проблеми екології, про соціальні проблеми, відроджує забуті легенди, оповіді.