Московські нонконформісти від музики, в усі сенсах нашумілі як на батьківщині, так і в приймачах підпільних радіостанцій заходу, нарешті порадують своїм шаленим вторгненням і нашу країну в рамках Dead Horse Tour.                                                                                             "Пост-Матеріалісти" явили собою вкрай нетипову, на рідкість яскраву подію в сучасному музичному андеграунді. Це не просто група, а справжній художній анархестр, під управлінням ексцентричного мультиінструменталіста Сергія Єфремова (aka Fish Eye).

Колектив утворився в 2008 році у Москві й за цей час встиг дати понад п'ятдесят концертів у Росії та Україні, випустити кілька альбомів у Європі та Америці на різноманітних носіях та отримати силу-силенну рецензій з усього світу. У своїй музиці вони поєднали психоделічний рок, джаз та вільну імпровізацію. Їхні концертні виступи представляють із себе театральні витівки, часом костюмовані та обовязково приправлені багатою жестикуляцією. Тексти рясніють барвистими нестандартними образами та нескінченною словесною еквілібристикою. Це музика, що прямує далеко за межі понять симпатії чи антипатії.

Альбомне звучання групи разюче відрізняється від шалених сценічних акцій. Як, утім, різняться між собою і самі альбоми: від мінімалістського лоуфайного інструменталу ("ПостПоп", 2009) і монотонних сверблячих шумових нашарувань ("Юношеский Гигантизм", 2011) до психоделічного спресованого нойз-року (Junky Tapes, 2011). Записи "Пост-Матеріалістів" регулярно крутяться на зарубіжних андеграундних радіостанціях, їм присвячують цілі радіопередачі.