Музика, у якої є душа – це легенда. Така ж, як і незабутній В'ячеслав Сінчук, фронт-мен гурту «Галактика», створеного ще в далекі дев’яності.

Розповідаючи про творчий шлях рок-співака, гітариста та композитора В'ячеслава Сінчука, неможливо залишитись байдужим. Змінюючи професії, континенти та музичні колективи, співак завжди залишався вірним музиці та вірив у своє покликання. Екс-лідер гуртів "Красные маки" та "Круиз" п’ять років працював у США за контрактом разом із "Галактикою" як лідер, вокаліст та гітарист. У 1994 році вони записали англомовний альбом «Red Rage», даючи концерти у клубах та записуючи нові пісні.

Здавалось, так буде завжди. Проте було щось, що повернуло співака в Україну. Плануючи лише владнати справи та одразу сісти до літака, В'ячеслав Сінчук таки зійшов з трапу.

Грандіозне повернення гурту «Галактика» на сцену відбудеться 19 жовтня у клубі «Культ». Голос, який залишав слід на серці тепер зазвучить з новою силою. І Львів не випадково став тим особливим містом, із якого почнеться нова історія цього видатного музичного колективу. У Львові народився соліст гурту і саме тут сформувалися його естетичні та музичні смаки.

У новому складі, проте зі старими піснями, кожну з яких заслужено можна вважати хітом, «Галактика» перегорне нову сторінку своєї історії.

«Галактика» - гурт, який стане Культовим!

Тел. для довідок: +38 (032) 242 2 242, (067) 322 24 32