У рамках Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти», відомий австрійський композитор та диригент Маттіас Ґеорґ Кендлінґер презентуватиме львівській публіці свою Першу симфонію “Маніпуляція”. Світова прем’єра відбудеться за участі Симфонічного оркестру K&K Philharmoniker та K&K Oпернхору, за диригентським пультом постане особисто Автор.

Симфонія "Маніпуляція" підіймає одвічні нерозв’язані питання людської історії, намагається філософськи осмислити міжлюдські стосунки, стосунки маси і влади . "Люди піддавались і будуть піддаватися маніпуляціям, причина тому - їхні недоліки. В результаті цього мільйони вбивали один одного, мільйони безглуздо гинули не знаючи нічого один про одного, хоча мали б шукати порозуміння та приязні ", - говорить композитор про ті роздуми, що спонукали його до написання цього твору.                                                                                                   

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker заснований у Львові в 2002 році австрійським диригентом та композитором Маттіасом Ґеорґом Кендлінґером. Сьогодні K&K Philharmoniker цінують вже в 16 країнах Європи за відмінну музичну якість і незвичну харизму. Понад 100 концертів з різними програмами K&K Philharmoniker щорічно виконує в кращих залах Європи, таких як Herkulessaal Münchner Residenz, Tonhalle Zürich, Konzerthаus Berlin, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа, а також в Wiener Musikverein.

За свого існування K&K Philharmoniker записав 18 Live-CDs та 4 Концертних DVD.                         

Маттіас Георг Кендлінгер народився 1964р. в Тіролі (Австрія). В п’ятирічному віці він бере уроки гри на акордеоні у свого батька – першого вчителя. Згодом освоює гру на семи різних музичних інструментах. З 1981 по 1994 Маттіас Кендлінгер виступає як професійний музикант на сценах всієї Європи. В 1994р. засновує в Куфштайні (Австрія) музичну агенцію “Da Capo”. 1997р. був вирішальним для створення Кендлінгером відомого Вагнерівськими інтерпритаціями фестивалю “Tiroler Festspiele Erl”. В 2002р. він засновує власний симфонічний оркестр “K&K Philharmoniker”, ще через рік – “K&K Opernchor”. Його дебют як диригента відбувся 2004р. в Gewandhaus Leipzig , наспупного року в Laeiszhalle Hаmburg Кендлінгер записує свій перший СD-диск “Berühmte Märsche”.

Як композитор він привернув до себе увагу симфонічною композицією “Der verlorene Sohn”, прем'єра якої під його керівництвом відбулася у квітні 2006 року в Gewandhaus Leipzig; в грудні він дебютував у Wiener Musikverein, 2007 – в Theatre Mogador Paris. Прем'єрою “Präsident Obama-Marsch” в Konzerthaus Berlin у грудні 2008 р. тіролець висловлює свої почуття щодо актуальних змін в сучасному світі.

В травнi 2009р. засновано “Tiroler Beethoven Tage” – щорічний фестиваль класичної музики в регіоні Куфштайн (Австрія), художнє та загальне керівництво яким здійснює Маттіас Кендлінгер.