За участю: 

  • Рой Ассаф – фортепіано (Ізраіль - США)
  • Яска Луккарінен-барабани (Фінляндія)
  • Арк Овруцкий – контрабас, бас-гитара (Україна – США)

Новий джазовий сезон 2012-2013 Picasso Jazz Hall розпочинає Золотий Голос Джазу молода Нью-Йоркська співачка Джаззмейи Хорн (Jazzmeia Horn) в супроводі оркестру Аркадія Овруцького.

Ім'я Джазмея Хорн (Jazzmeia Horn) говорить саме за себе, відбиваючи її сутність. Пристрасна вокалістка з Далласа (Техас, США) закінчила престижну Booker T.Washington High School for the Performing, а також Visual Arts і пізніше The New School for Jazz і Contemporary Music in New York City. Зараз Джазмея продовжує отримувати захоплені відгуки від критиків і музикантов. За її теплий, душевний тембр голосу і розуміння джазу Хорн порівнюють з Betty Carter, Sarah Vaughan і Teri Thornton. Її незвичайний талант поєднюється з працьовитістю і прагненням до постійного професійного росту. Коли слухаєш Джазмею Хорн помічаєш, що вона прагне не тільки проджемувать хорошу композицію, а й емоційно її пережити.

Один із критиків після концерту цієї неперевершеної виконавиці написав: “ коли ти її слухаєш вібрації повністю переповнюють твоє тіло, наче ти переживаєш кожну композицію разом з нею. І ці вібрації залишаються потім з тобою весь довгий день .... Іноді від її музики я навіть плачу ... Ось що Джазмея робить зі мною”.

На формування Хорн як музиканта і співачки вплинули: Sarah Vaughan, Carmen Mc Rae, Nat Adderley, Nancy Wilson, Billie Holiday, Teri Thornton, Bobby McFerrin, Betty Carter, Thelonious Monk, Andy Bey, John Coltrane, Johnny Hartman, Cannonball Adderley, Branford Marsalis, Ella Fitzgerald, Diane Reeves, Charlie Parker, Louis Armstrong, Roy Hargrove, Nina Simone, Roger Boykin, Dizzy Gilesby, Miles Davis, Esperanza Spaulding, Cassandra Wilson ...

Незважаючи на молодий вік в послужному списку Джазмеї робота з коллективами: Біллі Харпера та Чарлза Толлівер, а також з Греммі Джаз ансамблем. Три роки поспіль критики Downbeat визнавали її кращою джаз вокалісткою студентського віку.

Рой Ассаф (Ізраїль-США) - ізраїльський піаніст, отримав музичну освіту на батьківщині. Задля вдосконалення своєї майстерності у джазовій області продовжив навчання в Manhattan School of Music. Дебютував Рой Ассаф спільно з “All Star Big Band” Діззі Гіллеспі у Нью-Йорку (2007 рік). Після такого вдалого старту, Рой Ассаф відправився в тур, який проходив у 13-ти містах Європи.

Рой Ассаф за всі роки своєї творчої діяльності виступив на одній сцені із низкою світових музикантів. Таких майстрів джазової музики годі й перераховувати, чого варті імена Рой Хардгроув, Антоніо Харт, Льюіс Неш, Доктор Біллі Тейлор, Баррі Харріс та інші. Також на сьогодні піаніст Рой Ассаф виступає у складі John Lee Quartet, Charlie Christenson Quartet, Alex Terrier Quartet, Chris Dempsey Quartet. Детально про творчість музиканта Роя Ассаф ви зможете прочитати на його офіційному сайті: www. royassaf.com

Аркадій Овруцький (Ark Ovrutski) - контрабасист, композитор і бенд-лідер, лауреат джазових фестивалів та автор багатьох міжнародних джазових проектів. Небезпідставно вважається одним з кращих джазових басистів пострадянського простору. За останні 5 років Арк Овруцький співпрацював з Кертісом Фуллером (Curtis Fuller), Кармен Ланді (Carmen Lundy), Марком Соскіним (Mark Soskin), Стівом Вільямсом (Steve Williams), Ларрі Віллісом (Larry Willis), Джевоном Джексоном (Javon Jackson), Стівом Слейглом (Steve Slagle), Джей Ді Уолтером (JD Walter), Дудука да Фонсека (Duduka da Fonseca), Патіенс Хіггінс (Patience Higgins), Міхіл Борстлап (Michael Borstlap), Синтією Скотт (Cynthia Scott), Джимом Ротонді (Jim Rotondi ), Дональдом Едвардсом (Donald Edwards), Джеймсом Сполдінг (James Spaulding).

З 2007-го року по 2010 рік Арк Овруцький закінчив аспірантуру Ратгерс університету по класу контрабаса у Майка Річмонда. У 2012 закінчує докторантуру Університету Іллінойс в класі контрабасу в Ларрі Грея і аранжування у Чарлза Мак Нілу.

У квітні 2010 року Арк Овруцький записав в Нью Йорку авторський альбом «Sounds of Brazil» з Дудука да Фонсека (Duduka Da Fonseca), Крейгом Хенді (Craig Handy), Хеліо Алвеш (Helio Alves) і Жорже Контіненчіно (Jorge Continentino). Цей альбом був високо оцінений критиками в США, і в квітні 2011 Арк був запрошений з цією програмою в знаменитий «Dizzi Coca Cola» - джазовий клуб Лiнкольн центруУ в Нью-Йорку.

Яска Луккарінен (Jaska Lukkarinen) (Фінляндія) - фінський барабанщик, здобув музичну освіту на батьківщині в консерваторії Сібеліуса. Задля вдосконалення своєї майстерності у джазовій області продовжив навчання в Manhattan School of Music в класі Джона Райлі. Яска виступав з Dayna Stephens, Phil Markowitz, European Youth Jazz Orcestra, Axel Schlosser і Martin Sjöstedt, Jukka Eskola Quintet. Луккарінен здобув міжнародне визнання вигравши - Sony Jazz Price в 2008 і в тому ж році був визнаний артистом року.