Пісні, що звучали в навушниках у момент натхнення. У фільмах — під час доленосних сцен. На стадіонах — коли тисячі голосів зливалися в єдине ціле.

Ці мелодії підтримували у найважчі миті. Давали сили, надію, віру. Ставали музикою серця.

Coldplay та Imagine Dragons — два музичні всесвіти, що сформували звучання нашого часу. Їхні хіти стали саундтреками епохи — і цього вечора прозвучать по-новому: без електроніки та вокалу, у камерному виконанні струнного складу BIGSHOW ORCHESTRA.

Viva La Vida, Yellow, Something Just Like This, Believer, Thunder, Natural, Radioactive — знайомі композиції, які відкриють у собі нову глибину, інтимність і емоцію.

Також, безумовно, особливістю події є її локація!

Жива музика, атмосфера Митрополичих садів та краєвиди вечірнього Львова – гарантія незабутніх вражень та сил для нашої подальшої боротьби!

І не забувайте, кожен квиток – це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Все буде Україна!

Про концерти у Митрополичих садах:

  • Усі концерти у Митрополичих садах відбуваються під відкритим небом.
  • Тривалість подій – 120 хвилин.
  • Для дітей до 6-ти років вхід безкоштовний.
  • Кожен концерт супроводжується благодійним аукціоном.
  • На території Митрополичих садів заборонено куріння, вживання та використання тютюнових виробів та електронних сигарет.
  • Вхід з домашніми улюбленцями заборонено.