У Львові виступлять найвідвертіші рокери України гурт «Фіолет»

Гурт «Фіолет» запрошує на великий сольний концерт у Львові 

22 жовтня у FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24) відбудеться концерт гурту «Фіолет».

Початок о 19:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

У програмі, крім нового матеріалу - композицій, написаних з початку повномасштабного вторнення росії в Україну, «Фіолет» не омине увагою і свої потужні хіти. Буде «Бібліотека», яка стала трендом TikTok та багато інших улюблених пісень і сюрпризів.

«Великий сольник найвідвертіших рокерів України гурту «Фіолет».

Повний склад. Максимум драйву, свіжих та улюблених синглів і сюрпризи! Вечір, який точно не забудеться і який ми повинні провести разом», - запрошують організатори VINIL Concert agency.

https://www.youtube.com/watch?v=JkGY2sfqPSM

Лідер рок-гурту «Фіолет» та супутніх сайд-проєктів, український музикант, письменник, громадський діяч, арт-директор фестивалю Бандерштат - Сергій «Колос» Мартинюк зазначив, що його улюблені осінні концерти відбуваються саме у Львові.

«Бо Львів для мене - це еталонна осінь. Приблизно так, як київська весна. Зрештою, де ще співати «Вечірній Львів», як не там? Приїдемо, як раніше, з кращим і новим, тому тримайтесь. Зустрінемося і до Перемоги!», - запросив Колос.

Як відомо, гурт «Фіолет» - український музичний гурт що виник у місті Луцьк, у 2009-му році. За плечима команди участь у талант-шоу, 4 лонгплея, дві лайв-платівки та вже 5 EP.

Кошти зібрані на концерті буде скеровано на підтримку війська та ВПО.

Квитки можна придбати за посиланням https://lviv.karabas.com/ua/fiolet-13/order/