Виконавиця, що з’явилась ніби нізвідки та за короткий час підкорила весь український шоу-бізнес.

Alyona Alyona - щира та відверта, а її концерт - це нестримний потік енергії. Цього літа у вас є можливість переконатись у цьому самостійно. Презентація альбому “GALAS” та всі-всі улюблені бенгери. Зустрінемось зовсім скоро!

Alyona Alyona, в минулому вихователь дитячого садочка, якій вдалось змінити український реп. Сьогодні Альону Савраненко впізнають на вулицях міст, вона потрапила у такі видання як Forbes, Vogue, Independent, New York Times. ЇЇ перша відеоробота на пісню "Рибки" у жовтні 2018 року стала вірусною на Youtube зібравши більше 2,6 млн. переглядів. А її перший альбом "Пушка" виграв у номінації найкращий альбом 2020 року у номінації премії "Yuna".

Зараз на її рахунку 3 студійні альбоми, бездоганні відео-роботи, десятки синглів, колаби з артистами світового рівня та контракт з легендарним лейблом Def Jam Recordings. В своїх треках вона привертає увагу до складних питань — екології, голоду, бідності, пандемії, внутрішньої сили та гармонії, хейту та стереотипів про жіночу красу.

квитки за посиланням: http://bit.ly/AlyonaAlyonaLviv

16 липня, 19:00

територія!FESTrepublic