29 червня о 19:00 у Ennio Event Square симфонічний оркестр «LUMOS Orchestra» виступить із концертом-легендою «Star Wars & The Mandalorian».

Цей вечір буде просто переповнений Силою музики та емоцій, запевняють організатори.

Керівниця оркестру, аранжувальниця, концертмейстерка – Діана Коваль.

Диригент – Назар Кулиняк.

«Геніальна музика Джона Вільямса та Людвіґа Йоранссона («Мандалорець»), протистояння світлого та темного боку Сили, цільна музично-візуальна історія у виконанні першого в Україні саундтрекового симфонічного оркестру. Запрошуємо на подію космічного масштабу! Далека-далека галактика кличе!», - зазначають організатори.

LUMOS Orchestra – справжні чарівники та метри саундтрекової музики. У 2020 році оркестр святкував своє 10-річчя і за чималий творчий шлях вже має чудові здобутки: близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи, великі тематичні концерти по «Володарю Перснів», «Гаррі Поттеру», «Доктору Хто», мультфільмах студії Disney, відеоіграх, серіалах. Також LUMOS Orchestra час від часу гастролюють закордоном та мали нагоду виступати перед видатними голлівудськими акторами та розробниками ігор.

Кожен проєкт колективу - це завжди більше ніж просто концертний захід. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Квитки в дуже обмеженій кількості відповідно до правил карантину.

https://soldout.ua/event/404-lumos-orchestra.-star-wars&mandalorian?lang=ua