Найкрасивіші арії з відомих опер. Унікальне сопрано Христини Макар та віртуозна органна музика від Надії Величко. Від творця італійського бельканто Джуліо Каччіні до засновника неаполітанської опери Алессандро Скарлатті, від математичної точності Баха до емоційного тріумфу Моцарта.

Христина Макар - сопрано

Надія Величко - орган

Дж. Каччіні - Арія з опери "Еврідіка": “Tu ch'hai le penne, Amore”

А. Вівальді - Арія Фармака з опери "Фарначе": “Gelido in ogni vena"

А. Вівальді - Арія Констанци з опери "Грізельда": "Agitata da due venti”

Д. Стенлі - Два волюнтарі

А. Скарлатті -"Le Violette"

Й.С. Бах - Арія з кантати BWV 208 "Shafe können sicher weiden"

Й.С. Бах - Арія з кантати BWV 68: “Mein glaubiges Herze”

Й.С. Бах - Хорал

Г.Ф. Гендель - Арія Клеопатри з опери "Юлій Цезар в Єгипті": “Piangero la sorte mia..."

Г.Ф. Гендель - Арія Альміри з опери "Рінальдо": "Lascia chio pianga"

Г.Ф. Гендель - Арія Ізраїльтянки з ораторії "Самсон": "Kommt, all ihr Seraphim

Д. Кларк - Марш

В.А. Моцарт - Алілуя з мотету "Exsultate, jubilate"

Про виконавиць:

Христина Макар - ліричне сопрано.

Народилась у Львові у сім'ї галицької інтелігенції. Початкову музичну освіту здобула у Дублянській школі мистецтв по класу фортепіано. Закінчила ЛДМУ ім.С.Людкевича по спеціальності "сольний спів" старшого викладача Кривоцюк Л.Є..та отримала при закінченні ступінь бакалавра.

Продовжила навчання у ЛНМА ім.М. Лисенка. на кафедрі сольного співу (клас старшого викладача Кривоцюк Л.Є).

Здобула ступінь магістра з відзнакою.

У період навчання брала участь і здобувала призові місця у всеукраїнських конкурсах і фестивалях.

Починаючи з четвертого курсу училища розпочала свою професійну концертну діяльність у складі Оперної студії при ЛНМА ім.М.Лисенка. Згодом працювала солісткою Заслуженої хорової капели "Трембіта".

З 2013 по 2019 рр була провідною солісткою Галицького академічного камерного хору. Співпрацює з фірмою K&K Philharmoniker (Австрія) як солістка.

Унікальне сопрано співачки дозволяє їй включати до своїх програм твори композиторів різних епох і напрямів, поєднувати академічний спів із естрадою та співпрацювати з закордонними співаками, диригентами, композиторами.

Перша виконавиця композицій сучасних світових композиторів. .

Як солістка Львівської Національної Філармонії брала участь у багатьох концертах та фестивалях ("Operafest-Tulchyn" (Тульчин), "Classic Open Air Show" (Хмельницький). Виступала на багатьох сценах України та Європи, зокрема Німеччини, Швейцарії, Бельгії, Австрії, Норвегії, Данії, Швеції та ін.

Надія Величко - органістка, солістка Львівського будинку органної та камерної музики.

Виросла у Львові. Закінчила Львівський Вищий державний музичний інститут. В 1999 - 2003 рр. проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії у Києві по спеціальності концертмейстер (клас доцента Н. Козіної) і орган (клас професора Г. Булибенко). Брала участь у майстер-класах та академіях відомих майстрів-педагогів: Ж. ван Ортмерсена, Ж.-Л. Зандера, Д. Лауквіка, М. Шмедінга, у 2010 році здійснила поїздку на Міжнародну органну академію у Хаарлем (Нідерланди), де стажувалась у провідних органістів Європи: Б.Вінсеміуса (Нідерланди), Л.Г’єльмі (Італія), В.Церера (Німеччина), Ж.Робена (Франція). Виступала в концертах у Вищій школі музики і театрі ім. Ф. Мендельсона-Бартольді, грала на відомих історичних органах у містах Фрайбург, Намбург, Рьота. Її запрошують брати участь у престижних музичних заходах за кордоном та в Україні. З 2001 року працює солістом Львівського Будинку органної та камерної музики, в її творчому доробку – понад 30 різноманітних концертних програм. Надія Величко є активним популяризатором музики львівських композиторів. З її участю був записаний компакт-диск «Органна музика львівських композиторів 16-20 століть», інша версія програми «Музичний Львів і спадщина Габсбургів» була представлена слухачам у грудні 2010 року. Брала участь у міжнародних фестивалях «Контрасти», «Музика тисячоліття», «Давньої музики» та усіх попередніх фестивалях «Діапазон». Співпрацювала в концертних проектах з кращими колективами міста, виступала з концертами у Польщі, Німеччині, Нідерландах, Швеції, Білорусі.

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

Про карантинні обмеження та інше:

Постанова Кабінету Міністрів # 392 від 20 травня 2020 року (зі змінами від 8 липня 2020 року) - щодо послаблень в галузі культури

Протокол # 30 Обласної комісіі ТЕБ і НС - «Діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв.м»

Квитки можна придбати:

- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

- онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//