Органна музика може бути урочистою та громогласною, ніжною та проникливою, дзвінкою та невагомою, задумливою та тужливою, життєрадісною та наповненою сотнями голосів.

Орган здатний наслідувати птахів та людський спів, він може повторити звук десятків інструментів чи замінити цілий оркестр.

Орган може перенести вас в життєрадісну Італію чи в спекотну Персію. Відчуйте, на що здатен орган на концерті Світлани Позднишевої.

Світлана Позднишева – орган

Й. Пахельбель – Чакона C-dur

Й.С. Бах / А. Марчелло – Концерт для гобоя, 2 ч.

Й.С. Бах – Італійський концерт

Падре Давіде да Бергамо – Симфонія

О. Раванелло – Різдво

Р. Стоутон – Перська сюїта

Про виконавицю:

Світлана Позднишева – піаністка, органістка, клавесиністка.

Навчалась у Львівському державному музичному училищі та Львівській національній музичній академії. Саме тут виокремилася основна сфера її творчих зацікавлень – твори українських композиторів та музика ХХ-ХХІ століття.

Її діяльність дуже різноманітна: виступає з сольними концертами, у фортепіанному дуеті “Світлотінь” із Ольгою Стрілецькою, в камерних ансамблях, проводить концерти-лекції, створює відео-уроки про клавішні інструменти, організовує міжмистецькі події.

Навчання гри на органі розпочала у класі Івана Духнича, на майстер-класах в Утерах (Чехія) у Лоренцо Гієльмі та продовжує вдосконалювати майстерність на приватних уроках та лекціях.

Завершила асистентуру-стажування Львівської національної музичної академії в класу доцента Довганя Петра Володимировича у 2017 році. З 2013 року працює в ЛНМА концертмейстером на кафедрах скрипки та диригування. Виступала з концертами у багатьох містах України, Чехії, Польщі та Німеччини, брала участь у різноманітних майстер-класах і фестивалях, таких як “Ніч у Львові”, “Музичні салони в музеї етнографії”, “Камерні Вечори в Академії”, “Dzenzelivka Classical Week” та “ЛюдкевичFest”.

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

Квитки можна придбати:

- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

- онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//