Чи є більш відоме ім’я в історії музики, аніж композитора Вольфганга Амадея Моцарта?

І хоч його легендарна постать овіяна міфами та домислами, натомість, його музика – правдива, світла та життєствердна. Почувши музику композитора, Ви ніколи не забудете, як вона вперше торкнулася струн Вашої душі.

На концерті «Моцарт-Гала» прозвучать увертюра, арії та ансамблі з трьох найвідоміших опер композитора – «Весілля Фігаро», «Так чинять всі» і «Дон Жуан». Усі три були створені у співпраці із відомим лібретистом та поетом Лоренцо да Понте, який зумів зачарувати глядачів несподіваними сюжетами, комічними та драматичними ситуаціями і яскравими персонажами. Моцарт якнайкраще втілив задуми лібретиста своїм винятковим чуттям: як музичними засобами, так і неповторними мелодіями підкреслити кожен із характерів героїв.

Солісти:

Олеся Бубела, Дар’я Литовченко, Анна Носова (сопрано),

Тетяна Вахновська, Ірина Кібартайте (мецо-сопрано),

Дмитро Кальмучин, Петро Радейко (баритони),

Дмитро Кокотко, Ігор Міхневич, Юрій Трицецький, Володимир Шинкаренко (баси).

Оркестр Львівської національної опери. Диригент – Юрій Бервецький.

Ведучий концерту – Петро Радейко

*Зверніть увагу, що усі ми живемо в нових реаліях і питання безпеки кожного відвідувача та працівника є пріоритетним для Дирекції театру. Тож просимо дотримуватися правил відвідування та протиепідемічних заходів, з якими Ви можете ознайомитися на сайті Львівської національної опери у розділі «Візит до театру».