Святкування 250-річчя Бетховена відбудеться онлайн!
Цій даті мав бути приурочений 39-ий фестиваль «Віртуози», який включав 20 подій та тривати впродовж 21-31 травня. Програма фестивалю містила понад 50 симфонічних, фортепіанних та камерно-інструментальних композицій митця, які мали прозвучати у виконанні понад 40 солістів, 4 колективів та 6 диригентів із 11 країн світу!
Проте ми готуємо не менш цікаву програму онлайн-подій до 250-річчя композитора, які транслюватимемо на наших офіційних ресурсах. Про дати їх проведення, а також програму повідомимо згодом!
Львівська філармонія дуже хоче наповнити ці дні чудовою музикою.
Онлайн трансляція відбудеться на офіційному каналі Львівської філармонії youtube
Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.
Нижче наведено програму яка мала звучати на святкуванні 250-річчя Бетховена.
[2020-05-21 чт 19:00] Тріо-прелюдія
Виконавці:
Марко Комонько, скрипка
Володимир Добринчук, кларнет
Оксана Литвиненко, віолончель
Мирослав Драган, фортепіан
Програма:
Л. ван Бетховен. Тріо для фортепіано, кларнета і віолончелі № 4 «Gassenhauer» Сі♭ мажор тв. 11
Л. ван Бетховен. Фортепіанне Тріо № 7 «Ерцгерцог» Сі♭ мажор тв. 97
Л. ван Бетховен. Тріо для фортепіано, кларнета i віолончелі Мі♭ мажор тв. 38
Наші спецпроекти17
Онлайн-трансляція "Віртуози 39"
Рецензія
Фільтри