The 69 Eyes везуть новий альбом у Київ та Львів
Цей рік став ювілейним для The 69 Eyes – гурт уже тридцять років на сцені, однак вони жодним чином не збавляють темп. У травні музиканти анонсували альбом West End, що вийде 13 вересня 2019 року і збираються в тур. Однак це буде не просто тур на підтримку альбому, а велике святкування 30-річного ювілею колективу. На відміну від багатьох гуртів, які до ювілеїв випускають підбірки своєї кращої творчості, The 69 Eyes випускають альбом абсолютно нових треків. Тому у цьому турі прихильники почують не лише найвіоміші пісні – Lost boys, Brandon Lee, Dance d`Amour, Never Say Die, Betty Blue, Perfect Skin, Gothic Girl – а й свіжий новий матеріал. «Ми готуємося поїхати в тур на чотири роки, тому не дивуйтеся, якщо ми гратимемо в країнах і на континентах, на яких давно не грали», каже Jyrki 69.
Презентація альбому в Україні відбудеться відразу в двох містах:
10 березня – Львів
11 березня – Київ
The 69 Eyes – легендарний готик-рок-гурт з Фінляндії, що продав не один мільйон альбомів. Їх музичний стиль описують як зважену суміш темряви готик-року та гітарного рок-н-ролу. Їх першим запиом, що отримав статус золотого став сингл Gothic Girl, але на рахунку гурту чимало золотих і платинових альбомів.
Альбом West End для The 69 Eyes – вже 12-а платівка. Нові треки записані за участі таких висококласних артистів як Дані Філт із Cradle of Filth, Wednesday13 та Каліко Купер з Beastö Blancö. Одинадцять пісень лонгплею – це рок-гімни, повні тяжкості, макабричних моментів «memento mori» і чорного гумору. Цей альбом – це танець гурту в руїнах нашого світу.
Перший тізер альбому – відеокліп на трек 27 & Done, знятий лос-анджелеським режисером Вісенте Кордеро.
https://www.youtube.com/watch?v=OLoqIdCMZCEThe 69 Eyes / Lviv / !FESTrepublic / 10.03.20