У концерті прозвучать твори світової класики та улюблені танго, які надихають, запалюють ритмами та енергією, і разом з тим – композиції, в яких втілена глибока туга, й навіть – розпач за долею всього людства.  

Проект «Т.О.Н.»: Танго останньої надії – це надзвичайно емоційна програма у виконанні відомих львівських музикантів-віртуозів Назарія Пилатюка (скрипка), Петра Довганя (фортепіано) та Антона Сопіги (гітара).

   У ній прозвучать всесвітньо відомі танго Астора П’яццоли і вражаюча мелодія із фільму «Список Шиндлера», проникливе «Адажіо» для струнних С. Барбера й авторські твори гітариста Антона Сопіги, та інші композиції. Концертна програма має умовний сценарій: на першому плані – це розважальна музика – славнозвісне танго, популярність якого досягла свого піку у 40-і роки ХХ століття. Однак, за зовнішньою розважальністю, в цей самий час в Європі знищували людські життя Голокост та ІІ Світова війна – трагедії для всього людства, які також знайшли своє втілення у музиці митців ХХ століття та сьогодення.

У виконанні:

Назарій Пилатюк – скрипка

Антон Сопіга – гітара

Петро Довгань – фортепіано

Програма концерту:

 1. А. Сопіга – Lagrima
 2. А. П‘яццолла – Кафе 1930 р.
 3. Дж. Вільямс – Зима – Гетто 1941 р.
 4. Дж. Вільямс – Тема з фільму «Список Шиндлера»
 5. А. П‘яццолла – Танго – Реквієм пам’яті батька «Аdios Nonino»
 6. Є. Петербурзький – Т.О.Н.: Танго Останньої Надії
 7. А. П’яццолла – Меді-Танго
 8. В. Винницький − «Lost Tango»
 9. Р. Гальяно – Танго для Клод
 10. А. П’яццола – Каштанове і Голубе
 11. А. Сопіга – «PROMENADE»