У продаж вийшла лімітована партія квитків у фан-зону по 390 грн

Квитки http://bit.ly/ost-front-lviv
Легенди напрямку "Neue Deutsche Härte" німецький гурт OST+FRONT вперше завітають до Львова з презентацією альбому "Adrenalin" та кращими хітами за всі роки!

Гурт був заснований в 2008 році в Берліні колишнім учасником групи Tanzwut Патріком Ланге, виступаючим під псевдонімом Herrmann Ostfront. Особливістю групи, що виділяє її з інших в даному жанрі, є більш агресивне і жорстоке звучання, яке підсилюють унікальні авторські маски і грим, які носять учасники.

Народжений на межі і відкритий для всього альбом «Adrenalin» в якому OST + FRONT просувають кордони більше, ніж будь-коли раніше. Змішаний і освоєний у знаменитій студії Fascination Street Studios в Швеції (Amon Amarth, At The Gates, Arch Enemy, Kreator…), альбом має компактний звук, який ідеально врівноважує чергування мелодійної помпи та невпинної агресії , веселощі і жорстокість! Знову ж таки, OST + FRONT захоплюється розривом різноманітних ліричних і музичних звичаїв і насолоджується різними мислимими і немислимими крайнощами, які може запропонувати людське існування: будь то адреналінові пориви, марення величі на танцювальному майданчику…

"Adrenalin" дійсно є найсильнішим альбомом, який OST + FRONT коли-небудь створював.

До зустрічі 7 грудня у FESTrepublic
У продаж вийшла лімітована партія квитків у фан-зону по 390 грн

Квитки http://bit.ly/ost-front-lviv