White Lies презентують у Львові новий альбом!
Їх довго чекали, і вони нарешті їдуть до нас. Одна з кращих пост-панк-груп Британії, White Lies, дасть великий сольний концерт в столиці. У цьому році тріо випустило п'яту платівку, назва якої дуже проста – Five.
Ловіть White Lies 30 вересня в Malevich.
Групу було створено в 2007 році в Лондоні, коли до Чарльза Кейва і Джека Лоуренса-Брауна приєднався Гаррі МакВей – хлопець з меланхолійним поглядом і баритоном, який одразу запам’ятовується. Через два роки вони випустили дебютник To Lose My Life..., який відразу очолив британський чарт і отримав "золотий" сертифікат. Зараз To Lose My Life... вважається одним із знакових альбомів у жанрі пост-панк-ревайвла.
Слухачам і критикам відразу сподобалися прості, але енергійні аранжування, вокал МакВея і холодна атмосфера. Після To Lose My Life... White Lies випустили чотири альбоми, які незмінно входили в топ-20 британського чарту, а також були добре прийняті в європейських країнах. Five вийшов в лютому цього року на лейблі Play It Again Sam, на якому випускається інший знаменитий британський пост-панк-колектив Editors. White Lies називають Five записом, який відкриває нові горизонти в кар'єрі групи.
Рішучість йти до кінця в своїх переконаннях оцінили і музичні журналісти. На агрегаторах Album of the Year і Metacritic у Five найвищі оцінки з усіх альбомів White Lies. За це варто подякувати не тільки наполегливості групи, але і досвіду продюсера Марка Елліса, який працював з Ніком Кейвом, U2, Пі Джей Гарві таіншими.
Квитки у продажу з 5/04.