У Львівській національній філармонії відбудеться концерт переможця шоу «Голос Країни – 4» і проекту «Ukrainian Song Project 2019» Ігоря Грохоцького, який виступає під сценічним псевдонімом GROHOTSKY.
Переможець шоу «Голос Країни – 4» та проекту «Ukrainian Song Project 2019», GROHOTSKY підкоряє глядачів чудовим голосом та незрівнянною харизмою вже не перший рік. За словами організатора, Петра Луцишина, Ігоря Грохоцького у Львові вже назвали українським Стінгом, особливо після його участі у концертах «Чоловіча колекція» до дня жінок. Цього року Арена Львів вже почула цього виконавця. Хіт Будь зі мною покорив журі телепроекту Украінська пісня/Ukrainian song project – найвибагливіших продюсерів України.
Унікальний талант, особливий артистизм, глибокі вокальні дані та вміння виконувати різні музикальні стилі – від рокових до класичних композицій, пронизують до глибини душі та оселяються в самому серці.
Програма концерту Ігоря Грохоцького налічує 23 пісні, серед яких 11 авторських та кавери на відомі світові і українські хіти:
Muse – Feeling Good
Radiohed – Creep
George Michel – Careless Whisper
Chris Isaak – Wicked Game
Sting – Shape of my heart
Coldplay – Hymn for the weekend
Muse – Unintended
Авторські пісні:
Grohotsky – Guarding Light
Grohotsky – Call Me My Iove
Grohotsky – Будь зі мною
Grohotsky – Твої сни
Grohotsky – Квіти на вікні
Grohotsky – Правда
Grohotsky – You May Believe Me (на українській мові)
Grohotsky – Ти брала в руки море
Grohotsky – Мовчання
Grohotsky – Сон
Grohotsky – Світло
Українські хіти:
Лиш раз цвіте любов
Море вечорове
Червона рута
Я піду в далекі гори
Мій рідний край
Довідково:
Ігор Грохоцький – дворазовий чемпіон України по футболу, колишній гравець київського «Динамо». Популярність отримав після перемоги в телепроекті «Голос Країни – 4».
В червні 2016 Грохоцький представляє Україну на міжнародному вокальному конкурсі в Азербайджані – «Youthvision 2016». Серед конкурсантів з 20 країн Ігор здобув перемогу та гран-прі конкурсу. 2018 року виступає з міні-туром у Лондоні, а на початку 2019-го – в Торонто (Канада).
Концерт у Львові відбудеться 29 вересня об 19:00.
Приходьте й переконайтеся, що українська пісня може звучати сильно, сучасно, сміливо та професійно!
Квитки вже у продажу!
Вартість квитків - від 100 до 400 грн.
Запитуйте у касі філармонії (235 89 46), або ж замовляйте онлайн тут:
https://gastroli.ua/events/15455
https://lviv.kontramarka.ua/uk/grohotsky-persij-solnij-57020.html