Його називають реінкарнацією Шопена! 17-річний піаніст Микола Мирошниченко дивує своєю віртуозною грою, завойовує призи на міжнародних конкурсах, а колись на ньому ставили хрест викладачі музики: він міг рухати лише двома пальцями з десяти.
Як і Шопен, Ніколя (як називають його батьки) з дитинства мав серйозні проблеми зі здоров’ям, як і для Шопена, музика стала для хлопця порятунком і життям.
Нині Микола Мирошниченко – володар Гран-прі І Всеукраїнського конкурсу класичної музики імені П.І. Чайковського, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів молодих піаністів, грав із Державним академічним естрадно-симфонічним оркестром, студент 2 курсу Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського.
У Львівському органному залі піаніст виступить із сольним концертом. Він зіграє твори Шопена, Шуберта, Чайковського, Ліста, Рахманінова, Штрауса, Мендельсона.
Технічна майстерність та повне занурення у світ, створений композитором. Ніколя проживає кожну секунду музику всім серцем. Проживіть її і ви разом із юним генієм з Харкова.
Микола Мирошниченко – фортепіано
Ф. Шопен – Вальси №№2, 6, 7
Ф. Шопен – Етюди №№2, 12, 23, 24
Ф. Шуберт – Експромт №3 Ор.90
Ф. Шуберт – Музичні моменти Ор.94
С. Рахманінов – Етюд-картина №6, Ор.39 “Червона шапочка”
С. Рахманінов – Музичний момент №4, мі мінор
П. Чайковський – Вальс квітів
П. Чайковський – Думка
П. Чайковський / М. Плетньов – Концертна сюїта з балету “Лускунчик”: Марш, Танок Феї Драже, Тарантелла, Інтермеццо, Трепак, Китайський танок, Andante maestroso
Ф. Ліст – Угорська рапсодія №2, до дієз мінор
М. Римський-Корсаков – Політ джмеля
Ф. Мендельсон – Рондо-капрічіозо
Р. Штраус – Schatz-Walzer
С. Рахманінов – Варіації на тему Кореллі
Тривалість: дві години з антрактом
Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network
вікові обмеження: 7+