Замість фарб – звуки, а замість пензля – ноти. Легендарний цикл “Картинки з виставки” Модест Мусоргський написав у пам’ять про друга, художника та архітектора Віктора Гартмана. Десять невеличких творів, кожен з яких присвячений певній картині, зібрані разом створюють відчуття прогулянки виставковим залом. Цикл Мусоргського в обробці для органа і не тільки його зіграє цього вечора чарівна Євгенія Бельмас.
Євгенія Бельмас з шести років хотіла грати на органі. Щоб втілити мрію дитинства, спершу почала навчатися гри на фортепіано у музичній школі. Закінчила Запорізьке музичне училище ім. П. Майбороди по класу фортепіано і наразі навчається у Київській музичній академії. Органістка багато концертує по Україні та вже стала улюбленицею глядачів Львівського органного залу. Її оригінальні програми, артистичне виконання та яскраві сценічні образи не залишають байдужими нікого!
Концерт стане частиною Міжнародного органного фестивалю, який відбудеться у Львівському органному залі вже вдев'яте. З 14 липня по 18 серпня Львів стане органною столицею України. На гостей чекають 15 концертів, видатні органісти з чотирьох країн, майстер-класи та години гарної музики!
Євгенія Бельмас – орган (Київ)
Д. Шостакович – Прелюдія та фуга мі мінор
Д. Шостакович – Прелюдія та фуга ре мажор
Д. Шостакович – Прелюдія та фуга ре мінор)
В. Цанько – Jungle Dance
В. Гончаренко – Чакона
І. Асєєв – Фуга in e
І. Асєєв – Фуга in fis
М. Мусоргський – Картинки з виставки
Тривалість: понад годину