Музика поза часом. Давні наспіви звучать сучасно і зрозуміло. Норвезькі пісні стають ближчими. Хорали Йоганна Себастьяна Баха органічно поєднуються з варіаціями наших сучасників. Усе це в сольному виступі Петра Сухоцького.

Концерт стане частиною Міжнародного органного фестивалю, який відбудеться у Львівському органному залі вже у дев’яте. З 14 липня по 18 серпня Львів стане органною столицею України. На гостей чекають 15 концертів, видатні органісти з чотирьох країн, майстер-класи та години гарної музики!
Петро Сухоцький має багато спогадів, пов’язаних зі Львовом. Навчався у Львівській державній консерваторії ім. М. В. Лисенка у видатного педагога сучасності Самуїла Дайча. У 1990 році почав працювати у Волинській обласній філармонії солістом камерного ансамблю (згодом – оркестру) “Кантабіле”, поєднуючи сольне виконавство з педагогічною працею у Волинському державному коледжі культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського. А з моменту встановлення органа у Луцькому кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла є його титулярним органістом.
Вдосконалював свою майстерність у провідних органістів Європи. Постійно виступає з сольними програмами як органіст в Україні та за її межами (Латвія, Естонія, Білорусь, Польща, Австрія, Німеччина, Італія). В репертуарі – від давньої музики до сучасної – визначне місце займають твори українських авторів, котрі він незмінно пропагує на концертах.
Петро Сухоцький – орган
Д. Букстегуде – Токата ре-мінор, BuxWV 155
Д. Букстегуде – Хорал “Nun bitten wir den Heiligen Geist”, BuxWV 208
Й. С. Бах – Пасторалі, BWV 590 (чотири п’єси)
“Богородиця” (Bogurodzica), польський Богородичний гімн XIII століття в опрацюванні Фелікса Рончковського
Б. Слуґедал – Варіації на норвезьку народну тему (Koral, Song, Floyteljod, Langeleik, Frygdesong)
А. Калнинь – Фантазія g moll
Р. Дюбра – “Дотик погляду Богородиці”, медитація для органу
А. Калейс – Токата на тему хоралу Й. С. Баха “Слава во вишніх Богу”
Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network