Хочеш навчитись пити віскі як pro? Чи просто цікаво дізнатися більше та мати змогу обирати для себе щось до смаку? Чи можливо знайти нових друзів та поспілкуватися на тему односолодовго за драмом?

Тоді запрошуємо долучитись до постійно діючого віскі клубу, який влаштовуємо кожного місяця заради нових смаків, знайомств та позитивних емоцій!Наша колекція сінглмолтів збільшується щомісяця, завжди стараємось додати ексклюзивних релізів, які ми будемо презентувати до дегустації у віскі клубі. Також обов’язково врахуємо Ваші побажання стосовно вартих уваги віскі!

У квітні пропонуємо мандрівку спекотним Кентуккі та будемо детально розбиратись у бурбонах та смакувати кращі із них на дегустації! Також поговоримо про знаменитий Oldfashioned cocktail та біттери до нього. А ще ми поділимось секретами як приготувати цей коктейль вдома. Приєднуйся до нашого кола.

Tasting list

Woodford Reserve – 43,2%

Buffalo Trace – 45%

Four Roses Single Barrel – 50%

Johnny Drum – 50,5%

Rowan’s Creek – 50,05%

Квиточки доступні он-лайн та офф-лайн!Вартість квитка може змінюватися залежно від обраної дегустації.

У вартість включено коктейль для розігріву рецепторів та гастрономічні поєднання до віскі.Кількість місць обмежена.При бронюванні одразу 6-ти засідань знижка 10%