Після гучного всеукраїнського туру.
Єдиний концерт у Києві!
Ukrainian Live.Повернення української класики.
Час,пристрасті і міфи. Невідома музика Львова та Галичини XIX-XX століть!


Час
Час, помножений на швидкість — це відстань. Міст між минулим і майбутнім.
Сидір Воробкевич — ранній професійний галицький композитор, фортепіанна “Фантазія” якого розпочинає музичну подорож Ukrainian Live Tour. Автодидакт, його постать однозначно знакова для української музичної історії. Лістівські традиції простежуються у творах Воробкевича расподійністю форми та наративністю викладу музичної думки.
Столітній класик українського мистецтва Станіслав Людкевич. Без нього важко уявити Львів ХХ століття. Він переносить у сферу споглядальності, мелодійності та мрій.

Пристрасть
Пришвидшує биття серця, тиск крові граничний.
Пізній романтизм Нестора Нижанківського — згусток емоцій та насичених фарб, від глибокої лірики до потужного драматизму.
Так само пристрасним був Зиновій Лисько. В культурі його закарбували сміливі експерименти з музичною мовою та формою, в найкращих тенденціях нововіденців, Берга та Веберна, та розгалужена ритмічна структура створюють незабутнє відчуття гри з часом та простором.

Міфи
Дві трагічні історії двох галицьких митців.
У концерті прозвучать дві фортепіанні мініатюри Бориса Кудрика — митця з трагічною долею, зламаною тоталітарним режимом. Попри це, Кудрик до останніх днів залишався безмежним оптимістом, його творчість світилася любов’ю до життя. Василь Барвінський пройшов тернистий шлях від ректора львівської консерваторії до полоненого у концтаборах тоталітарного режиму. Його твори спалювали у внутрішньому дворику консерваторії, а зараз увесь світ шукає його загублені рукописи, аби відновити історичну справедливість. Так склалося, що з Борисом Кудриком вони були ув’язнені у сусідніх концтаборах - проте лише Барвінський був реабілітований за життя. Йому вдалося привести назад до України декілька мініатюр Кудрика, а безліч фортепіанних сонат, якими славився композитор були назавжди втрачені.

Адріан Боднар - скрипка
Сергій Коров'яцький - віолончель
Дмитро Микитин - фортепіано

Програма:
С. Воробкевич – Фантазія для фортепіано
С. Людкевич – "Голосіння" для скрипки і фортепіано
В. Безкоровайний – "Вечірні мрії" (для фортепіано)
Н. Нижанківський – Тріо
З. Лисько – Соната для фортепіано
С. Людкевич – Тріо "Ноктюрн" (Мале тріо)
Б. Кудрик – Вальс для фортепіано
Л. Мазепа – Елегійний ескіз (Тріо)
Б. Кудрик – Гумореска для фортепіано
А. Кос-Анатольський – Романс з балету "Хустка Довбуша" для скрипки і фортепіано
В. Барвінський – Колискова (Тріо)