У неділю, 19 травня, відбудеться Бардівський Вечір у Львові. Vol.1 – перший із цілої серії таких вечорів. Для вишуканої публіки заграють та заспівають кращі представники бардівської сцени, авторської пісні та співаної поезії з цілої України. Вечір відбудеться о 18:00 на сцені Львівського театру Ляльок за адресою площа Данила Галицького, 1. Свої найкращі та найвідоміші твори виконають: Сергій Василюк (Тінь Сонця), Зоя Слободян, Олександр Смик, Наталка Криничанка, Сергій Мороз та Ігор Якубовський (Простір музики).
Сергій Василюк – лідер і засновник гурту Тінь Сонця, автор-виконавець власних пісень. Громадський та політичний діяч, член Історичного клубу «Холодний Яр» та засновник мистецько-просвітницького проекту «Видатні українці». Саме під його пісню «Їхали Козаки» український боксер Олександр Усик виходив на ринг перед своїми переможними боями.
Зоя Слободян – автор-виконавець у жанрі співаної поезії. Має унікальний доробок: написала та виконує під гітару понад 300 пісень на слова більше 70-ти поетів XX століття, зокрема Ліни Костенко. Художниця за фахом, член Національної спілки художників України.
Олександр Смик – український бард, драматург. Член національних спілок України: театральних діячів, кобзарів, журналістів та Всеукраїнської музичної спілки. Автор концептуальних розробок багатьох музичних фестивалів. Найкраще Олександра Смика – музика, вірші, вокал – «Шануймось, панове», «Жінка другова», «Пане підпоручнику», «Скільки літ», «Не вір мені, не вір», «Мені потрібно зовсім небагато», «Волинь», «Твоя і моя Україна», «Пісня дружині», «Берегиня».
Наталка Криничанка - львівський бард, авторка та виконавиця пісень у жанрі співаної поезії. Унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише Львова, а й цілого краю, його культури, архітектрури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунту для прийдешніх поколінь. Символом Львова стала саме її найвідоміша «Пісня про Львів» - «Маленький Лондон, крихітний Париж, покритий млою, ти тихенько спиш. Не підберу для тебе кращих слів, ти мій єдиний, найдорожчий Львів... »
Сергій Мороз та Ігор Якубовський – дует «Простір музики» – професійні музиканти із більш ніж 20-річним стажем композиторської та виконавської діяльності. Працюють в різній жанрової стилістиці сучасної акустично-електронної музики від фольклору до джаз-року. Простота і природність, глибина почуттів, граціозний музичний малюнок – ось риси, притаманні цьому дуету.
Неділя, 19 травня, 18:00. Театр Ляльок у Львові, площа Данила Галицького, 1.