Ну що ж, save the date!
Zero Waste Fest - 20 квітня!
Вже вдруге Zero Waste Lviv за підтримки Холдингу емоцій Fest Lokal та інших партнерів організовують Zero Waste Fest. Пам’ятаєте минулорічний фестиваль? Тепер складіть докупи всі ваші спогади, помножте на 25, відніміть весь одноразовий пластик і піднесіть до квадрату, - ось які враження будуть у вас від цьогорічного фестивалю.
Цьогорічні інновації:
Фестиваль приурочуємо основним принципам zero waste: Refuse, Reduse, Reuse, Recycle, Rot, відповідно, матимемо і такі тематичні зони. До прикладу, у зоні Reduse ми будемо плести авоськи із Інна Кіска, у зоні Reuse активні та креативні Платформа KOLO допоможуть нам відремонтувати та максимально переосмислити роль комп’ютерних принадлежностей, у зоні Recycle всім вже відомі Зелена Коробка - Green Box розповідатимуть Як? Куди? Чому? та Навіщо? сортувати. І це тільки невеличка частина нашої програми.
Важливий фокус Фесту - Великдень - і перед Вербною неділею ми будемо писати писанки, мінімізувати втрати та відходи із застіль, готувати свій дім до тепла і весни в стилі еко.
Компостування то наше все! Окрема програма буде стосуватись зменшення харчових відходів, практик компостування і переробки відходів та міського фермерства. І не просто окрема програма, а унікальна локація. Заведемо вас у секретне місце, де ці практики можна буде побачити на власні очі. Все це відбуватиметься у зоні Rot.
Окрему увагу приділимо дуже актуальній цього року темі Food Waste та No Waste Cooking. Розповімо і навіть (тсссс) покажемо як обходитися з їжею, як обирати та зберігати продукти, як перетворювати їх у смачні страви і що зробити з усім, що залишилося.
Незмінними залишається дитяча зона під куруванням завзятих бібліотекарок з ЕкоБібліотека, зона обміну одягом та Zero Waste лекторій.
Більше про ці та інші заходи ви дізнаєтесь вже зовсім скоро, але , на разі, збережіть дату в календарі, оберіть “Відвідаю” і щодня заглядайте почитати наші пости, бо саме тут ми детально розповімо про усі майстер-класи, активності та лекторів, що будуть на Фесті.