Вистава «Коли зустрінемось ми знову» - присвячена 165-річчю від дня народження легенди української сцени Марії Заньковецької.
Жанр вистави можна окреслити як драма-листування, музику до спектаклю створив знаний український композитор Михайло Швед. Унікальність цього виконання – це музична імпровізація самого композитора, яка відбуватиметься на Ваших очах під час сценічного дійства.
В основі сюжету – листи Миколи Садовського та Марії Заньковецької, унікального творчого дуету, їх єднали спільна справа і особисті сердечні стосунки. В мистецькому житті вони доповнювали і збагачували один одного, а життя і сцена так перепліталися, що іноді важко було розрізнити, де закінчується театр, а де починаються їхні власні життя.
Цю драматичну історію кохання втілять на сцені Надія Агєєва-Бевз, Анатолій Суханов, Заслужений артист України Борис Лобода, Маргарита Яковлєва та Олександра Пасєчник. Композитор та партія фортепіано – заслужений діяч мистецтв України Михайло Швед. Режисер – Анастасія Гнатюк
Виконавці:
Борис Лобода, артист Національної філармонії України, Заслужений артист України.
Надія Агєєва-Бевз, артистка Національної філармонії України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Анатолій Суханов, актор і режисер Київського академічного театру «Колесо», телеведучий, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Маргарита Яковлєва, Олександра Пасєчник, учениці Київської театральної школи-студії, лауреати міських та всеукраїнських конкусів.
Михайло Швед (фортепіано), композитор, лауреат премії молодих композиторів імені Л. М. Ревуцького, лауреат премії професійних композиторів імені Б.М. Лятошинського, заслужений діяч мистецтв України.
Анастасія Гнатюк, режисер Національної опери України, режисер-постановник.