8 квітня у Львові у театрі ім.Марії Заньковецької,запрошуємо всіх на надзвичайну українську благодійну виставу "Оскар і Рожева Пані" за всесвітньо відомим текстом Еріка-Еммануеля Шмітта.
Саме цього року у нашому місті на цій виставі збиратимуть кошти на наше відділення "Мобільний хоспіс для дітей"!!!!
Вистава «Оскар і рожева пані» з Ірмою Вітовською в головній ролі і музикою «Океану Ельзи» - це історія невиліковно хворої дитини. Рожева Пані – посередниця між Богом і Людиною, дивлячись на муки хлопчика, пропонує йому захоплюючу гру – кожен день писати листи Богу. В Оскара вийшло всього 10 листів.
Постановка - благодійна. Творці вистави прагнуть привернути увагу до паліативної допомоги хворим, яких лікарі вже не в змозі врятувати.
Дивовижна по гостроті відчуттів вистава. Аншлаги в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Херсоні, Полтаві, Черкасах, Кропивницькому і тд.
За 3 роки існування проекту відбулося 59 вистав по містах України. Завдяки проекту в Україні створилися мобільні виїзні бригади та паліативні відділення по догляду за важкохворими дітьми. Зібрано близько 2,5 млн гривень, які передано закладам, які знаходяться у тих містах,де проходить вистава.
Квитки вже у продажу