Tommy Cash презентує новий альбом в Україні!
Його дуже люблять в нашій країні. Йому завжди мало нас, а нам — його. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від власних пісень. Незворушний і ексцентричний.
"Темний лорд власних постмодерністських міфів" за версією британського журналу Q Magazine.
Tommy Cash їде в Україну. І не просто так, а з презентацією нового альбому YES, який вийшов 30 листопада.
Ви хочете знати, де можна "підняти" трохи Cash? Відповідаємо. Львів — 22 березня, клуб !Fest Republic.
Цей рік вдало складається для Tommy Cash. Спочатку два надуспішні сингли — Pussy Money Weed і Little Molly, які на двох на YouTube зібрали більше 10 мільйонів переглядів. Потім дружба з британською зіркою Charlie XCX, яка віддала йому гостьовий куплет на одному з треків нового альбому Pop2. Французький журнал про моду Antidote помістив репера на обкладинку нового випуску. Авторитетний журнал Dazed вніс Tommy на 8 місце в списку 100 найголовніших артистів 2018 року.
YES підводить підсумки року для артиста і є своєрідною вишенькою на торті Tommy. До речі, новий реліз також можна представити у вигляді торта — багатошаровий, з впливом культури рейву і транс-музики, а також з купою запрошених гостей. Cash більше не стьобний хлопчик, який знімає кліпи заради втіхи. Це серйозний артист, який робить актуальний для індустрії продукт, але з власним баченням - дивним, шокуючим, але яке викликає непідробний інтерес. Все як годиться в сучасному мистецтві.