Різдвяний концерт гурту TROYE ZILLIA у стилі WORLD MUSIC - такого у Львові ще не було!
Електроакустична бандура, перкусія народів світу, кларнет, скрипка, клавіші та інші сюрпризи для слухачів у затишній атмосфері Лялькового театру.
На концерті слухачі почують як дуже знані колядки і щедрівки - «Бог предвічний», «Свята ніч», «Щедрик», «Небо і земля» так і унікальні та рідкісні, як до прикладу колядка «Бабусі», яку музиканти привезли від української діаспори з Канади. Перелік стилів у яких аранжовані колядки та щедрівки вражає! Це елементи клезмеру, реггі, соулу, ланджу, фольку, автентики електрофольку та ірландської музики. Хоча варто зазначити, що всі вони розумно сплетені і творять неповторний стиль TROYE ZILLIA – український world music.
Гурт TROYE ZILLIA - відомий колектив, який вдало презентує українську культуру на сценах України, східної та центральної Європи і постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики. Сучасні турецькі, єгипетські та латиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, витонченість, загадковість бандури та п'янке і водночас басове джазове звучання клавішних.
Тріо сформувалось у Львові у 2014 році і за цей час музиканти вже випустили три повноцінні альбоми (LP „In Ukrainian” (2014), альбом колядок LP ‘Paradise Birds’ (2017), альбом LP „Flora&Fauna” (2018), об`їхали безліч країн світу і завоювати тисячі сердець слухачів в Україні та за кордоном.
Послухати різдвяний альбом колядок https://www.youtube.com/watch?v=IaravcZxjoE&fbclid=IwAR21-eu0i8nxXyvzgDgiyXlqW-JGHzrDSBvBifEnHx0JnKHWsW2tyrkbMmA
Відео на пісню ЩЕДРИК https://www.youtube.com/watch?v=OFHGXYG2qMc
Офіційна сторінка ukrainianmusic.wixsite.com/troyezillia
Facebook page: https://www.facebook.com/troyezillia
Youtube channel: https://www.youtube.com/troyezillia
Soundcloud page: https://soundcloud.com/troye-zillia
Instagram https://www.instagram.com/troyezillia/
Придбати квитки можна:
на сайті https://ticketclub.com.ua/event/5204/
у касах Лялькового театру, вт-нд,11.00 - 18.00 від 2 січня