Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України.

Павло народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику.

Павло Гінтов – володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.

На початку лютого Павло Гінтов гратиме свої улюблені фортепіанні фантазії у Львівському органному залі та розповідатиме про музику, якій присвятив свою докторську дисертацію.

Концерт цілковито складатиметься з фантазій для фортепіано від Йоганна Себастьяна Баха до Федора Якименка. У цих творах слухачі зможуть розрізнити багатство відтінків почуттів, свободу, політ і найвищу майстерність.

Тільки два концерти у Львові – не пропустіть!

Гратиме і розповідатиме про музику

Павло Гінтов – фортепіано (США)

Й.С. Бах – Фантазія ля мінор, BWV 922

К.Ф.Е. Бах – Фантазія До мажор

В.А. Моцарт – Фантазія фа мінор, К 908 (транскрипція П. Гінтова)

Л.В. Бетовен – Фантазія. op. 77

Й. Гайдн – Фантазія До мажор

антракт

Дж. Корільяно – Фантазія на остінато

Ф. Якименко – Соната-Фантазія

Ф. Шопен – Фантазія фа мінор, op. 49

Квитки можна придбати:

– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

– онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235

– у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180