Його музика заворожує навіть з екрану.

хто з вас вкотре переглядав "Only Lovers Left Alive" Джармуша лише заради Неї?

важко уявити, наскільки неймовірно це буде наживо у Львівський органний зал.

квитки:

21:00 - https://concert.ua/uk/booking/jozef-van-wissem-lvov

22:30 - https://concert.ua/uk/booking/jozef-van-wissem-lvov-01-11-22-30

в касах:

- Сувенірна гільдія (вул. Шевська, 1 (в магазині). 10:00-21:00, без вихідних.

- ТЦ Opera Passage (пр-т Свободи, 27 (3 поверх, в магазині одягу М'ЯСО). 11:00-20:00, без вихідних.

- Rocka Rolla (вул. Пантелеймона Куліша, 34 (в магазині рок атрибутики, вхід з вул. Академіка Люльки) 11:00-20:00 ( пн.сб.)

- Магазин одягу Protest Streetwear (вул. Тадеуша Костюшка, 5. 10:00-20:00 (пн-пт) та 11:00-19:00 (сб-нд)

__________

jozef van wissem - голландський композитор-мінімаліст і лютніст - представить в Україні два нових альбоми. Перший «Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back», що вийшов в грудні, і другий, який ще не має назви і планується до виходу восени.

«Будучи одночасно авангардним композитором і бароковим лютністом, голландський музикант пан ван Віссем легко поєднує, здавалося б, непоєднуване», - The New York Times.

У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». Із Джармушем він також записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютні - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем значною мірою залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні.

Його музика вирізняється лаконічністю і чіткістю, здійснює на слухача гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виконується автором з аскетичною зосередженістю, яка віддзеркалюється в запозичених із католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції та витончені мелодії немов відводять слухача в інший, ідеальний світ.