Спільний концерт двох гуртів з Тернополя ( Роздоріжжя ) і Києва ( OMANA ).

Спершу тернополяни прогріють чакри часом вибуховим, а часом ліричним альтернативним роком, а відразу після того київська банда продовжить вечір містично-космічною сумішшю, яку вони називають Sci-fi rock. Одним словом, буде емоційно, гучно і гаряче.

Докладніше про гурти:

OMANA - sci-fi рок гурт з Києва, заснований у 2016 році тернопільським музикантом Олексієм Богомольним. У Тернополі свого часу він грав у Despot, Холодне Сонце та був сесійним гітаристом у Неймлес. OMANA вже виступала в Тернополі в рамках KOZA Music Battle 2017 де дійшла до півфіналу.

В Києві OMANA виступала на одній сцені з MERVA та The Gitas. Крім цього, Олексія можна було побачити на сцені разом з Димна Суміш влітку 2017.

https://soundcloud.com/omanaband

Роздоріжжя - альтернативний рок з Тернополя. Зібралися в 2007 році, за плечима тодішні тернопільські "Висадки", фестивалі "Срібна підкова", "Нівроку". Після шестирічної перерви повернулись до роботи спершу як дует, останній рік в повному складі. У своїй музиці поєднують гітарний драйв, клавішну мелодику та ліричні тексти про те, що насправді немає чорного і білого, правильного і неправильного, цілком щасливого і абсолютно нещасного.

https://soundcloud.com/rozdorizhzhia