’’Надзвичайно талановитий музикант, який по-справжньому розуміє як втримати увагу публіки до останньої ноти’’, - так характеризує Костянтина Товстуху велика піаністка сучасності Діна Йоффе.

23 лютого в Органному залі у виконанні Товстухи прозвучить українська прем’єра - Соната для фортепіано французького композитора Анрі Дютійє. Це варто почути!

Костянтин Товстуха народився у родині музикантів. Його батько - відомий диригент Петро Товстуха. З шести років хлопець грає на піаніно, а в 9 уже отримав перше міжнародне визнання, здобувши Другу Премію міжнародного юнацького конкурсу ім. Енеску в Бухаресті. Навчався Костянтин завжди відмінно - з відзнакою закінчив Московську державну консерваторію ім. Чайковського, стажувався в Академії обдарованих музикантів у м. Брешія, Італія. Призер престижних конкурсів, зокрема в Німеччині, Іспанії, Франції. У свої 27 років уже співпрацював з симфонічними оркестрами в Україні, Франції, Казахстані, активно займається камерною музикою. Між гастролями у Італії, Америці, Іспанії, Німеччині, Данії, Австралії знаходить час для активних виступів у рідній Україні.

Костянтин Товстуха - фортепіано

Д. Ліґеті - Етюд ''Arc en ciel'' №5

Д. Ліґеті - ''Musica ricercata''

П. Гіндеміт - Соната №3

Б. Барток - Сюїта ор 14

А. Дютійє - Соната (Українська прем'єра)