У самому серці Львова – на площі Ринок розміститься сцена «Фестивалю Партнерства», де гратимуть українські і польські музичні колективи. Музична програма тематично розділена на два дні: для поважної публіка та орієнтована на молодь.

У п’ятницю 8 вересня музична програма буде орієнтована на молодь. Цього дня виступлять львівські блюзмени «J&B band», поп-рок група «Big Day», весела ватага із Підкарпатського воєводства «The Freeborn Brathers», етно-джазові і мелодійні «Angela Gabor Trio», електро-акустичний інді-поп з Кам’янця-Подільського «Zapaska» та електронний психоделічний проект «Erith» із Катовіце.

В суботу 9 вересня сцена працюватиме для поважної публіки. Тут гратимуть патріархи львівського джазу «Dzyga Jazz Quintet», джазову тему продовжить «Trio Jazzowe» з ДольноШльонська, «Port Przemyśl» виконуватиме моряцькі шанти, фольк-рокової бадьорості додасть Hanka Wójciak, завершить концерт драйвовий етно-акустичний проект «Kapela ze Wsi Warszawa».

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові спільно з Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Міською радою Львова організовує одну з найбільших українсько-польських подій цього року – VІ «Фестиваль Партнерства».

До Львова прибудуть офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом із львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом на «Форумі Партнерства». Виклади і дискусії стосуватимуться українсько-польського партнерства для розвитку регіону Карпат, культурної дипломатії, децентралізації та інших важливих питань.

Також у сквері «На Валах», презентуватимуть на промо-стендах свої туристичні перлини та освітні програми партнери Львова – польські міста і воєводства.