Найбільший Гонг у Східній Європі першими побачать львівські малюки. В приміщенні музею, посеред тисяч експонатів, на декілька годин розташується і зазвучить унікальна колекція архаїчних інструментів литовського Гонг-Майстра Андреаса Сутугинаса.
Перша звукотерапевтична сесія пролунає для малюків від 0 до 7. «Нові» Діти – концерт-медитація Гонгів для дітей 0+ а також зустріч-спілкування для батьків.
В наш час дітки народжуються дуже цікаві, зовсім не подібні на тих, якими були батьки, а тим паче дідусі та бабусі, а отже і підходу потребують особливого, нового, іншого. А батьки, відповідних знань. Тому виникла ідея вперше провести звукотерапевтичну сесію спеціально для дітей, та розмову про те, як взаємодіяти з «новими» дітками для батьків. Перед початком та по завершенню звучання буде можливість поспілкуватись із майстром та поставити запитання.
Під час заходу з дітками працюватимуть педагоги РЦ «Мацьопа», які допоможуть включити їх у більш спокійний процес, з допомогою різноманітних занять творчістю.
Звукотерапія – метод глибинного налаштування, приведення до стану рівноваги та гармонії Душі, Тіла та Духу у холістичному резонансі. Відкриття творчого потоку, ініціація розкриття та проявлення талантів, знаття нервової напруги та стресу, приведення до стану спокою, радості, задоволення.
Безкоштовна участь для діток із спец потребами та із сімей, чиї батьки постраждали у зоні АТО – реєстрація у організатора обов’язкова – 0676290888.
При собі необхідно мати килимок для йоги чи каремат та плед або спальник.