З ініціативи  Благодійного фонду «Серце дитини» та партнерства Львівського холдингу «Акурат» відбудеться  благодійна музична вистава - казка за участю акторів цього театру Мар'яни Фехтель, Олеся Федорченка, художника - постановника Наталії Тарасенко. Дійовими особами та виконавцями цього феєричного спектаклю будуть також юні таланти з числа кардіохворих дітей, а їхніми партнерами на сцені - естрадні зірки Андріана, Славця, учасники гурту «Роги».
Музична вистава – казка, складена за мотивами відомих казок народів світу, має на меті ще раз донести до наймолодших глядачів, а особливо дітей з вадами серця, непереборну істину про те, що любов, добро і співчуття – це тих три наріжних камені, на яких базуються і їхні можливості перебороти важку недугу, жити і розвиватися разом зі своїми ровесниками та тішити цим своїх батьків.
Автор сценарію – Наталія Писаренко.
Захід відбувається за сприяння Львівської обласної ради. 
Кошти, виручені від продажу квитків, будуть спрямовані на реалізацію планів Благодійного фонду «Серце дитини» у 2017 році. Зокрема, передбачається провести навчальну ознайомчу зустріч - конференцію для батьків, в родинах яких є кардіохворі діти.
Така зустріч потрібна, перш за все для того, щоб донести дот них медичні вимоги стосовно того, наскільки важливо  бути уважним до своїх хворих дітей, стежити за станом їхнього здоров'я.