Проект ShockolaD запрошує всіх поціновувачів вишуканого українського етно-джазу на святкування Різдва з проектом «Щедрий вечір з Добрим Джазом». Звучатимуть українські, польські та американські колядки в джазових аранжуваннях.
ShockolaD заграє у міжнародному, польсько-українському складі, разом з зірковими вокалістами – Ева Новел, Брія Блессінг та Аліна Заходякіна
А супроводжувати їх буде Львівський Камерний Оркестр «Академія»
керівник – Артур Микитка
Ева Новел – вокал
Брія Блессінг – вокал
Аліна Заходякіна – вокал
Ігор Гнидин – барабани
Анастасія Литвинюк – фортепіано
Куба Вільк – бас
Шимон Камиковскі – саксофони
Львівський Камерний Оркестр «Академія»
Для довідки:
ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами.
Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music.Музиканти постійно грають на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у клубах.Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом проекту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики.ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків.
Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.На даний момент основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання. Тому Ігор та Анастасія концентруються на співпраці з різними музикантами з України, Польщі та світу. Для поєднання різних культур та створення нового музичного мислення.
Ewa Novel — блюзова співачка, поетеса, танцівниця, акторка американського походження. Народилась в Чікаго (USA), багато років живе і займається музикою у Польщі, де здобула визнання та популярність. Активно співпрацює з багатьма польськими та міжнародними проектами. Пробувала свої вокальні можливості на багатьох міжнародних конкурсах і в 2014 році зайняла перше місце та гран-прі в конкурсі “Spiewac Kady Moze”. Активно концертує та гастролює по цілому світі та час від часу їздить до рідного міста Чікаго, щоб надихнутись і зарядитись правдивою енергією джазу та блюзу та ділитись нею зі своїми прихильниками.